Sklep | REXROTH Sklep | LIEBHERR
pl en de ru cs es

Części ATLAS

Części Atlas

Części Atlas w naszej ofercie

Na asortyment składają się praktycznie wszystkie elementy, które można wykorzystać w maszynach marki Atlas. Mowa zarówno o mniejszych, jak i większych komponentach. Wśród części do koparek Atlas można więc znaleźć:

  • alternatory,
  • kompresory,
  • rozdzielacze,
  • silniki jazdy,
  • zestawy zaworów,
  • zwolnice

i wiele innych. Części Atlas charakteryzują się wysoką jakością oraz przystosowaniem do intensywnej eksploatacji. Jest to możliwe dzięki temu, że części do maszyn Atlas zostały wyprodukowane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i czynniki środowiskowe.

Części do koparek Atlas w dobrej cenie

Znajdujące się w ofercie części do koparek Atlas w stanowczej większości były używane. Z różnych powodów zostały odłączone od maszyny i trafiły do naszego magazynu. Nie oznacza to jednak, że są gorszej jakości. Sprawdzamy części do maszyn Atlas pod każdym kątem, aby zweryfikować ich przydatność. W wielu przypadkach nadają się do dalszej, wieloletniej eksploatacji. Aby jednak upewnić się, że części do koparek Atlas nie ulegną uszkodzeniu w najbliższym czasie, przeprowadzamy pełną regenerację. Polega ona na przywróceniu elementom pełnych wartości użytkowych. Następnie przeprowadzamy testy mające na celu potwierdzenie ich właściwości. Gdy tylko spełnią standardy, trafiają do sprzedaży.

Podstawową korzyścią wynikającą z zakupu używanych części Atlas jest dużo korzystniejszy koszt zakupu. Mowa o kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu procentach mniej w porównaniu do fabrycznie nowego elementu. Pomiędzy nimi a zregenerowanymi częściami Atlas nie ma wyraźniejszej różnicy. Opiera się ona głównie na widocznych śladach użytkowania. Poza tym mają zbliżoną – jeśli nie identyczną – wartość użytkową. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą przepłacać za potrzebne komponenty.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby uzyskać pomoc w wyborze części do maszyn Atlas oraz uzyskać odpowiedź na jakiekolwiek pytanie dotyczące asortymentu.

Alternator Deutz 1013
używany
Alternator

Deutz 1013

Koparka gąsienicowa Atlas 1804

no image
używany
Chłodnica

Atlas 1704LC

Koparka gąsienicowa Atlas 1704LC

no image
używany
Chłodnica do koparki

Atlas 1704

Koparka gąsienicowa Atlas 1704LC


« 1 2 3 4 5 ...  30  »

×

ZADZWOŃ

Wyświetl cenę