pl en de ru uk cs sk es

Części ATLAS

atlas copco logo

Atlas Copco – szwedzkie przedsiębiorstwo założone w 1873 r., którego działalność obejmuje sprzedaż, wynajem i serwis urządzeń z zakresu techniki sprężonego powietrza, techniki górnictwa i budownictwa oraz techniki przemysłowej.

Grupa Atlas Copco, to międzynarodowe przedsiębiorstwo, którego główna siedziba mieści się w Sztokholmie. w Szwecji.

Maszyny i części do maszyn Atlas Copco

Firmy należące do grupy Atlas Copco produkują i dostarczają urządzenia do wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, przemysłowe elektronarzędzia, urządzenia stosowane w przemyśle górniczym i wydobywczym, oferują usługi związane ze sprężonym powietrzem oraz wynajem urządzeń. Urządzenia i części Atlas są sprzedawane lub wynajmowane poprzez ogólnoświatową sieć sprzedaży i wynajmu w ponad 180 krajach. Struktura grupy opiera się na cztery obszarach biznesowych: Compressor Technique, Construction Technique Mining Technique, oraz Industrial Technique, wewnątrz których działają poszczególne dywizje.

W Polsce firma istnieje od 1994 i nosi nazwę Atlas Copco Polska spółka z o.o. Centrala polskiego przedstawicielstwa mieści się w Warszawie. Zatrudnia 350 osób.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 33 870 42 00, a nasz doradca postara się pomóc! 

atlas copco ladowarka

KATALOG ONLINE

Poszukujesz części do Atlas-Copco?
ZOBACZ KATALOG