pl en de ru uk cs sk es

Części DAEWOO

daewoo logo

Południowokoreański koncern i producent samochodów Daewoo został założony 22 marca 1967 roku i przez wiele lat był drugim pod względem wielkości konglomeratem w Korei. W szczytowym okresie firma wytwarzała niemal 10% PKB kraju. Na skutek kłopotów finansowych spowodowanych głównie niegospodarnością władz koncernu, 1 listopada 1999 roku Daewoo ogłosiło upadłość. W języku koreańskim nazwa producenta oznacza „Wielki świat”.
Samochody koreańskiej firmy produkowane były w licznych zakładach w krajach rozwijających się, jak np. Polska, i mimo że były zacofane pod względem technologii, to były powszechnie cenione za niezawodność.

Dział maszyn budowlanych Daewoo jest obecnie częścią Doosan Group.

Szeroka oferta części do maszyn budowlanych Daewoo

Zajmujemy się kompleksową naprawą maszyn budowlanych oraz sprzedażą części Daewoo i innych producentów. Na rynku obecni jesteśmy od wielu lat i dzięki zdobytemu doświadczeniu świadczymy usługi w sposób rzetelny, profesjonalny i odpowiedzialny. Naszym Klientom oferujemy:

- maszyny kompletne
- nowe części zamienne
- używane części zamienne
- pomoc techniczną
- serwis

Od początku istnienia firmy staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, których zadowolenie jest dla nas najważniejszą wartością i celem wszystkich naszych działań.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 33 870 42 00, a nasz doradca postara się pomóc!

daewoo koparka 

 

KATALOG ONLINE

Poszukujesz części do DAEWOO?
ZOBACZ KATALOG