pl en de ru uk cs sk es

Części HITACHI

hitachi logo

Hitachi to globalny koncern technologiczny z siedzibą w Tokio w Japonii, który został założony w 1910 roku jako warsztat w którym początkowo naprawiano maszyny wykorzystywane w górnictwie. Celem firmy, zgodnie z przesłaniem założyciela było „wspomagać społeczeństwa poprzez rozwój doskonałej, oryginalnej technologii i produktów”. Nazwa Hitachi jest połączeniem słów hi (oznaczające słońce) oraz tachi (wzrost). Kamieniami milowymi dla rozwoju korporacji było opracowanie turbiny wodnej o mocy 10 000 KM (w roku 1916) oraz wynalezienie pierwszej wielkowymiarowej lokomotywy na prąd stały wykonanej w Japonii (w 1924 roku). Fatalna w skutkach okazała się II wojna światowa, której następstwa omal nie zniszczyły Hitachi. W 1959 roku powstał amerykański oddział firmy, a na rok 1982 datuje się początek europejskiego oddziału Hitachi. Obecnie grupa składa się z ponad 140 spółek i jest podzielona na 11 segmentów tematyczno-biznesowych.

Maszyny i części do maszyn Hitachi

Dział maszyn budowlanych Hitachi został wydzielony w 1970 roku, ale jeszcze zanim to się stało wyprodukowana została pierwsza japońska koparka mechaniczna. Hitachi oferuje swoim klientom sprzęt budowlany przeznaczony do szerokiej gamy zadań w różnych gałęziach przemysłu, m.in. górnictwie, wyburzaniu obiektów, inżynierii i budownictwie lądowym. W ofercie tego producenta można znaleźć szeroki wachlarz maszyn oraz części budowlanych, z których na szczególne uznanie zasługują koparki hydrauliczne. Najpopularniejszymi maszynami w ofercie japońskiego koncernu są koparki w klasie 7 do 50 ton, a pierwszy model hybrydowy obniżył o 30% zużycie paliwa i emisje spalin.

Hitachi wykorzystuje nowoczesne rozwiązania

Hitachi jest firmą szczególnie nastawioną na wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych i technologicznych, które znajdują zastosowanie w szerokiej gamie produktów służących społeczeństwu i poprawiających jakość życia ludzi. Istotnym celem osób zarządzających firmą jest okazywanie należytego szacunku wszystkim klientom, a idea ta ma się urzeczywistniać poprzez dostarczanie możliwie jak najlepszych maszyn i części, które maja być przede wszystkim wydajne, wysoko rozwinięte oraz komfortowe. Na część oferowanych produktów (koparki kołowe ZW-5 i ZW-6) Hitachi udziela aż 3 letniej gwarancji, co jest kolejnym dowodem na troskę kierownictwa firmy o klientów. Firma przykłada ogromna wagę również do kwestii związanych z ochroną środowiska, czego efektem było przyznanie międzynarodowego certyfikatu ISO 14001.

Szeroka oferta części Hitachi

Naszą ofertę staramy się systematycznie rozbudowywać, zapewniając Państwu dostęp do wielu części i podzespołów Hitachi. Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu maszyn budowlanych japońskiego giganta.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 33 870 42 00, a nasz doradca postara się pomóc! 

Hitachi maszyna

KATALOG ONLINE

Poszukujesz części do HITACHI?
ZOBACZ KATALOG