pl en de ru uk cs sk es

Części ZETTELMEYER

zettelmeyer logo

Firmą, która zapisała się w historii jako producent wysokiej jakości maszyn i części do maszyn budowlanych jest Zettelmeyer, przedsiębiorstwo założone na początku ubiegłego wieku przez Huberta Zettelmeyera. W początkowym okresie działalności zajmowali się głównie produkcją ciągników rolniczych i manewrów kolejowych, z biegiem czasu do listy oferowanych produktów doszły ciągniki napędzane mechanicznymi silnikami diesla oraz szeroka gama ciężkiego sprzętu budowlanego i części do maszyn. W 1975 roku niemiecki producent stał się częścią międzynarodowego koncernu IBH i taka sytuacja własnościowa trwała aż do upadku firmy w 1983 roku.

Zettelmeyer jako część grupy Volvo

Obecnie Zettelmeyer jest częścią grupy Volvo (zmieniona została nazwa z Zettelmeyer na Volvo Construction Equipment lub w skrócie VCE), co jest najlepszą wizytówką dla niemieckiej firmy. Jakość, bezpieczeństwo, niezawodność, wydajność – to przymioty, które bez cienia wątpliwości można przypisać produktom i częścią do maszyn zarówno Zettelmeyer, jak również Volvo. Szczególnym uznaniem użytkowników cieszą się ładowarki kołowe Zettelmeyer (zarówno z serii B jak również C). W 1971 roku wyprodukowano pierwszy model spycharki, która także zdobyła uznanie w branży, a w sumie wprowadzono na rynek łącznie 464 egzemplarze spycharek.

Szeroka oferta części Zettelmeyer

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą części Zettelmeyer jak i również Volvo. W naszych magazynach mogą Państwo znaleźć m.in. siłowniki hydrauliczne, chłodnice, wentylatory, rozdzielacze oraz wiele innych. W swojej ofercie mamy także kompletne maszyny budowlane.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 33 870 42 00, a nasz doradca postara się pomóc! 

zettelmeyer loader

KATALOG ONLINE

Poszukujesz części do ZETTELMEYER?
ZOBACZ KATALOG