Sklep | REXROTH Sklep | LIEBHERR
pl en de ru cs es

Naprawa i serwis maszyn budowlanych

Serwis maszyn budowlanych

Dzięki doświadczonej kadrze fachowców oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie stacjonarnej oraz mobilnej naprawy maszyn budowlanych. Zadowolenie naszych partnerów biznesowych ma dla nas najwyższy priorytet, w związku z czym w trakcie wszystkich realizowanych usług staramy się reprezentować najwyższy poziom profesjonalizmu. Naprawa koparek gąsienicowych oraz kołowych, wozideł, spycharek i innych maszyn budowlanych to jeden z głównych obszarów naszej działalności, co potwierdzić mogą dodatkowo liczne referencje firm, z którymi mieliśmy już przyjemność podjąć współpracę. Usługi naszych fachowców odpowiedzialnych m.in. za serwisowanie oraz naprawianie koparek i innych maszyn budowlanych cenione są nie tylko w Polsce, ale także wielu innych europejskich krajach (np. Niemcy, Hiszpania, Czechy).

Serwis

 

Marki maszyn budowlanych, które obsługujemy:

   

Maszyny, w których się specjalizujemy to:

 • Atlas
 • Case
 • Caterpillar
 • Komatsu
 • Liebherr
 • Volvo
 • Zeppelin
 • O&K
 • Fuchs
 • Furukawa
 • Zettelmeyer
                      
 • Koparki gąsienicowe
 • Koparki kołowe
 • Ładowarki
 • Spycharki

 

 

 

 

 

Naprawa maszyn budowlanych

 Oferujemy także kompleksowe usługi pogwarancyjnego serwisu maszyn budowlanych, dzięki czemu przez długie lata nie trzeba się martwić stanem technicznym. Wbrew pozorom rozwiązanie to jest znacznie tańsze niż naprawa lub wymiana jednego z głównych podzespołów maszyny. Serwisowanie maszyn budowlanych marek takich jak Atlas, Caterpillar, Furukawa, Zettelmeyer, Case, Volvo, Zeppelin, O&K, Komatsu, Fuchs i Liebherr to jeden z głównych filarów naszej działalności. Serwis maszyn budowlanych Wibako specjalizuje się m.in. w:

- testach podzespołów hydraulicznych.

W przypadku zainteresowania dostępnymi w naszej ofercie usługami lub produktami, takimi jak np. naprawianie koparek, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi wykwalifikowanymi doradcami. Można to zrobić od poniedziałku do piątku pomiędzy 7:00 a 16:00 oraz w soboty od 7:00 do 12:00 lub w dowolnej chwili online za pośrednictwem poczty e-mail albo dedykowanego formularza kontaktowego na naszej stronie.

Regeneracja silników hydraulicznych

Doskonale wyposażone zaplecze techniczne pozwala nam także na podejmowanie się bardziej skomplikowanych zadań, takich jak naprawa silników hydraulicznych czy remonty silników diesla. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm możemy pochwalić się profesjonalnym stanowiskiem do testowania hydrauliki siłowej pomp oraz silników hydraulicznych. Dzięki nowoczesnym narzędziom i wiedzy naszych doświadczonych fachowców, wszystkie zregenerowane i naprawione silniki hydrauliczne są w stanie sprostać czekających ich zadaniom. Serwis koparek i maszyn budowlanych Wibako to świetne miejsce do zweryfikowania stanu technicznego pojazdu pod kątem potencjalnych usterek lub objawów poważniejszej awarii. Wczesne wykrycie nawet trywialnych na pierwszy rzut oka nieprawidłowości pozwala na optymalizację kosztów eksploatacji, ponieważ zakup nowych części jest z reguły bardziej kosztowny niż regeneracja.

Przeglądy pogwarancyjne maszyn budowlanych

"Regularna obsługa maszyny nawet na przestrzeni kilku lat jest tańsza niż wymiana głównego podzespołu jak silnik spalinowy czy pompa główna."

Naszym klientom sugerujemy wykonywanie regularnych przeglądów przez wyspecjalizowany serwis maszyn budowlanych. Przykładowo: silnikowy serwis koparek nie polega wyłącznie na wymianie filtrów oraz oleju. W czasie obsługi napraw maszyn budowlanych nasi serwisanci w razie potrzeby zgodnie z harmonogramem wynikającym z instrukcji obsługi maszyny regulują zawory i pompowtryskiwacze oraz przeglądają: układ paliwowy, układ powietrzny czy układ chłodzenia. Zarówno stacjonarny, jak i też mobilny serwis maszyn budowlanych pozwala wykryć problem na wczesnym etapie, dzięki czemu można uniknąć kosztownej eskalacji.

 

Serwis układu hydraulicznego

W trakcie eksploatacji niejednokrotnie uszkodzeniu ulegają elementy układu hydraulicznego takie jak pompa czy silnik hydrauliczny, który powoduje dostanie się opiłków metalu do reszty układu. Sama wymiana uszkodzonego elementu oraz oleju hydraulicznego może być niewystarczająca. Zabrudzenia, które pozostały w układzie mogą ponownie spowodować awarie nawet w elementach z pozoru niezwiązanych z początkowym uszkodzeniem. W takim wypadku jedynym skutecznym rozwiązaniem jest dokładne wyczyszczenie układu hydraulicznego. Za każdym razem podchodzimy do czyszczenia w sposób indywidualny analizując układ hydrauliczny maszyny tak, aby czyszczenie było skuteczne jednak nie generowało niepotrzebnych kosztów.

 

Mobilny serwis maszyn budowlanych

Maszyny budowlane, z racji ich bardzo intensywnej eksploatacji, wymagają częstego serwisu. Bywa również, że maszyna ulega awarii w najmniej oczekiwanym momencie, czyli w samym środku prowadzenia prac. Jest to bardzo kłopotliwe dla przedsiębiorcy, który musi zorganizować transport maszyny do serwisu stacjonarnego i ponieść z tego tytułu wysokie koszty. Rozwiązaniem tego problemu jest mobilny serwis WIBAKO, który dojedzie we wskazane miejsce i przeprowadzi nawet zaawansowane czynności naprawcze.

Na czym polega usługa taka jak naprawa koparek?

Najważniejszym elementem serwisu maszyn budowlanych są rzecz jasna doświadczeni mechanicy i diagności, którzy jeśli mowa o wykrywaniu, a następnie usuwaniu wszelkich usterek nie mają sobie równych. W celu osiągnięcia jak najszerszych możliwości dot. naprawy maszyn budowlanych na miejscu, fachowo i z profesjonalnym montażem lub demontażem podzespołów, zespoły zostały odpowiednio dobrane. Dodatkowo warto wspomnieć o ciągłych próbach rozwoju naszej drużyny poprzez nieustające inwestycje w rozwój jej kompetencji.

Przed tym, jak coraz częściej otrzymywaliśmy pytania dotyczące bardziej kompleksowych usług serwisowych, skupialiśmy się na wyjazdach w celu wymiany podzespołów, takich jak pompy hydrauliczne i silniki spalinowe. Odpowiadamy więc na potrzeby rynku i rozszerzamy naszą ofertę m.in. o kwestie takie jak naprawa maszyn budowlanych. Usługę mobilnego serwisu maszyn budowlanych oferujemy już od 7 lat.

Co oferujemy w ramach mobilnego serwisu maszyn?

Obecnie posiadamy trzy kompletnie wyposażone wozy serwisowe z osprzętem, które są przystosowane do obsługi różnego rodzaju zgłoszeń. Od zwykłych czynności serwisowych, jak wymiany płynów i filtrów, przez wymiany podzespołów, po naprawy na placu budowy.

Oferujemy usługę wyjazdowego montażu i demontażu pomp oraz silników hydraulicznych i spalinowych, serwis gwarancyjny zamontowanych przez nas podzespołów, weryfikację uszkodzeń maszyny, a także serwis kontrolny, czyli sprawdzenie stanu maszyny na miejscu.

Dlaczego warto skożystać z mobilnego serwisu maszyn budowlanych Wibako?

Mobilny serwis WIBAKO powstał w jednym celu: zapewnienia właścicielom i użytkownikom maszyn znacznej oszczędności czasu i pieniędzy. Dzięki temu, że jesteśmy w stanie przeprowadzić gros czynności serwisowych nawet na placu budowy, nie ma konieczności organizowania kosztownego transportu maszyny do serwisu stacjonarnego.

Nasi eksperci gwarantują szybką wymianę podzespołów, która zawsze kończy się sprawdzeniem poprawności ich działania i ewentualną regulacją. Serwisanci kontrolują również stan płynów i filtrów, aby zagwarantować, że maszyna jest zdolna do dalszej pracy.

Korzystając z mobilnego serwisu WIBAKO przedsiębiorca ma pewność, że jego maszyną zajmują się fachowcy, a nie przypadkowi mechanicy, którym często brakuje wiedzy, umiejętności i sprzętu do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy.

Ponadto usługi wykonane w ramach mobilnego serwisu są objęte naszą gwarancją. Przedsiębiorca może spać spokojnie, bo wie, że w razie potrzeby zjawimy się na miejscu w możliwie najkrótszym czasie.

 

Serwis zajmuje się takimi sprawami jak:

 • Regeneracja pomp hydraulicznych
 • Regeneracja silników hydraulicznych
 • Naprawą siłowników hydraulicznych
 • Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych
 • Regeneracja mostów napędowych
 • Naprawą zmienników momentu obrotowego
 • Dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej
 • Testy podzespołów hydraulicznych

 

INNE USŁUGI

Nasza firma posiada w ofercie oryginalne  podzespoły i części uzyskane z demontażu maszyn budowlanych. Nasze części są doskonałą alternatywą dla nowych i drogich części zamiennych. Oferowane podzespoły dostępne są od ręki, dzięki czemu nie tracą Państwo czasu na poszukiwania, a maszyny mogą pracować bez nieplanowanych przestojów.

INFORMACJE DODATKOWE

Znaki towarowe zastrzeżone, handlowe, identyfikatory, wszelkie nazwy zastrzeżone firm, pojawiających się na stronach zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

 

mobilny serwis maszyn budowlanych WIBAKO naprawa, serwis maszyn budowalnych WIBAKO WIBAKO serwis koparek, liebherr, volvo naprawa maszyn budowlanych Caterpillar, O&K Remonty maszyn budowlanych WIBAKO - serwis maszyn
 WIBAKO maszyny budowlane volvo, liebherr, fuchs, zeppelin, komatsu serwis  serwis maszyn budowlanych WIBAKO - naprawa maszyn budowlanych  WIBAKO - serwis maszyn budowalnych - mobilna naprawa  Serwis mobilny maszyn budowlanych WIBAKO - volvo maszyny budowlane serwis
 Serwis - naprawa silników hydraulicznych WIBAKO  Testy podzespołów hydraulicznych WIBAKO - serwis maszyn budowlanych  WIBAKO mobilny serwis profesjonalnych maszyn budowlanych volvo, zeppelin, komatsu  liebherr serwis maszyn budowlanych WIBAKO
 naprawa maszyn budowlanych volvo w serwisie WIBAKO  naprawa maszyn budowlanych liebherr w WIBAKO  serwis mobilny maszyn liebherr, volvo, caterpillar w WIBAKO  WIBAKO mobilny serwis koparek i innych maszyn budowlanych

Między innymi wyremontowaliśmy

2022202120202019201820172016201520142013
 • Orbitrol ZF 8476955663 0071890190
 • Pedał i dżojstik jazdy Atlas 1604
 • Pompa główna Hydromatik A11VO190LE2S2/11R-NZG12N00P-S R902108399
 • Pompa główna Hydromatik A4VG71DA1D8/32R-NZF02F071L-S R902055368
 • Pompa główna Hydromatik A8VO107LA1H2/63R1-NZG05F070 R902086559
 • Pompa główna Hydromatik A8VO55LA1H2/60R1-NZG05K13 R909605576
 • Pompa główna Hydromatik A8VO55LR3H2/60R1-PZG05K13 R909427557
 • Pompa główna Linde BPV XX
 • Pompa hydaruliczna Liebherr AT-LPVD107 9076756
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar 251-8028 22931658
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar A11VO130LG2S-10R-NZGXXK80-S R909606208
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar A11VO95LG2S/10R-NZGXXK80-S R909447497
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar AA4VG56DWDT1/32R-PZCXXF003D-S R909613375
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar SBS-140 247-8783
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar SBS120 AD37919
 • Pompa hydrauliczna Danfoss JRRS60BLS252 0NNN3S1NEA2NNBNNNNJJ S153612668
 • Pompa hydrauliczna Eaton 704223LBP J9608173D 11061557
 • Pompa hydrauliczna Eaton 70423 RCF J9608173D 11061558
 • Pompa hydrauliczna Eaton 70423LBP J9608173D 11061557
 • Pompa hydrauliczna Eaton/Sauer 004621-177 0689025340
 • Pompa hydrauliczna H.C.M.F 389711-14000 704830
 • Pompa hydrauliczna Hitachi HPV145 01
 • Pompa hydrauliczna Hitachi HPV145 02
 • Pompa hydrauliczna Hitachi HPV145H-28A 9256101
 • Pompa hydrauliczna Hydromatic A10VO71 DFR1/30 L-PSC11NOO-SO190 0904046
 • Pompa hydrauliczna Hydromatic A4V56MS10L0C5010-S9446726 4513090
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A10V O100 DFR1/31L-PSC11N00 -SO527 R910969162
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A10VO71DFR/31L-PSC12N00-SO833 R910991115
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A11VO190LE2S2/11R-NZG12N00P-S R902228065
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A11VO75LG1D/10L-NZD12N00-S R902010483
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A11VO95LG1/10L-NZD12N00-S R902010487
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A2FM16/61W-PAB03 211.11.25.44
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A4V56MS1.0L0C5O1O-S R909446726
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A4V90DA1.0L0O1A1A R909423232
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A4VG56DWDM1/32L-NZX02F013F-S R902044328
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A7VO160LRD/60L-PZB01 226.28.54.10 / 5715310
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A7VO160LRD/61L-PZB01 R909428486
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A8VO55SR/60R1-NZG05N00 R909411423
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A8VO55SRH2/60R1-PZG05K46 270.20.00.02
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A8VO55SRH2/60R1-PZG05K46 R909438444
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A8VO80LG2H2/60R1-PZG05K14 R909434795
 • Pompa hydrauliczna Hyundai K5V200DPH1D7R-ZS14-1V 08412696
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V112 00049782
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V112DT-1GMR-9C79+F
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V112DT-1GMR-9C79+F 215/11278
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V112DT-1PQR-6N19 00103181
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V112DT-1XER-9N24-2 9Y294140
 • Pompa hydrauliczna KAWASAKI K3V112DTP1L9R-YT3K-V 00258082
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V112DTP1TLR-9TFL-V 3Y298290
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V180DTP100R-9N5A-A KTJ2030
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V63DT-1R0R-9NOT
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V63DTP-1R9R-9C2J+F 00085150
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V63DTP-1RPR-9C2J-1+F 20/925517
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3VL140/B-10RKM-P0/1-H1 29LH300SP1H1
 • Pompa hydrauliczna Komatsu 708-1W-41570
 • Pompa hydrauliczna Komatsu 708-1G-11510 DRC50284
 • Pompa hydrauliczna Komatsu 708-1W-41570
 • Pompa hydrauliczna Liebherr 5716827
 • Pompa hydrauliczna Liebherr 5716915 2063230
 • Pompa hydrauliczna Liebherr AT.LPVD107 9076756A
 • Pompa hydrauliczna Liebherr AT.LPVD140 9889785A-300
 • Pompa hydrauliczna Liebherr DPVO165 10123640-401
 • Pompa hydrauliczna Liebherr DPVO165 10124329A-102
 • Pompa hydrauliczna Liebherr DPVP108 9079296
 • Pompa hydrauliczna Liebherr DPVPO 090 10123814A-001
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPV130 9076340-002
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPV150 9884574-007
 • Pompa hydrauliczna LIEBHERR LPVD 075 9277689-002
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD 100 9076752-000
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD100 9277066
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD107 9072627
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD107 9076756-000
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD107 9076756-001
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD107 9887535
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD125 9072110
 • Pompa hydrauliczna LIEBHERR LPVD125 9270107 105
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD125 9277728-004
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD150 9080214
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD45 9266023
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD45 9267223
 • Pompa hydrauliczna Linde BPV-35-L 5124030
 • Pompa hydrauliczna Linde BPV100-01L 515E100 443
 • Pompa hydrauliczna Linde BPV100L
 • Pompa hydrauliczna Linde BPV100L 515H100204
 • Pompa hydrauliczna Linde BPV100L 515J020 107
 • Pompa hydrauliczna Linde BPV35 ?
 • Pompa hydrauliczna Linde BPV70L 514E040310
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR ?
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR 160/160
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR-02R H2X254S02073
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR-130R 255B070050
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR100
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR105
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR130
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR135 4691547
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR135-02R H2X255P 01471
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR135??
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR160/160
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR165
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR165-02
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR165D-02R H2X273B00712
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR165D-02R HYX273E00029
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR165D-02R HYX273V00199
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR90R 254B100056
 • Pompa hydrauliczna Linde HPV105-02R H2X264M 00393
 • Pompa hydrauliczna Linde HPV105-02R H2X264T01341
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A A10V O 45 DFLR/31R-PSC12N00 ESO991 R902433526
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A A10V O 45 DFR1/52L-VRC12K04 -SO407 R910974737
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A A10V O 45 DFR1/52L-VSC11N00 -SO407 R910974797
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A A10V O100 DFR /31R-PUC62N00 R910908136
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO28?
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO28DFLR/30R-PSC 12N00-S0185 919581
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO45DFLR/31R-PSC12K01 R902444470
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO45DFR/31L-PSC62N00-SO97
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VLO190LG1S/11R-NZD12K02-S R902122188
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO130LRS/10L-NZD12K07-Y R902076693
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO145LRS/11R-NZG12N00 R902220229
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO60LG1DH2/10L-NZC12N00 R902024481
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO60LRDC/10R-NZC12K61 R902000935
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO60LRDC/10R-NZC12N00 R902000931
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO75LRS/10R-NSD12N00 R909609815
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO95+A10VO45 R902012959
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO95LG1/10L-NZD12K82-S R902010486
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A18VO107
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4V56MS1.0L0C5O1O-S R909446727
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4V90DA1.0R0G1A1O R909410068
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG125EZ2DX/32R-NZF02FXX1SP-S R902198387
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG125EZDX/32L-NF02F002ST-S R902136110
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG28MS1/30R-PZC10F011D-S R909437973
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG40DA1D2/32R-NAC02F015S-S R902020833
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG40DA1D2/32R-NAC02F015SP-S R902097442
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG56DA1D8/32R-NZC02F025SH-S R902159335
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG71DWD1/32L-NZF02F021F-S R902104003
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG71DWDMT1/32R-NSF02F001D-S R902192446
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG90EZ2DX/32R-NAF02F731SP-S R902198390
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG90EZ2DX/32R-NZF02F001ST-S R902136090
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A8VO107LA1H2/63R1-NZG05F070 R902203476
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A8VO140LA1S5/63R1-NZG05F07X-S R902227946
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A8VO160LA1KH1/60R1+ZP2PRO29 R902000171
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A8VO80LR3H2/60R1 R909603450
 • Pompa hydrauliczna Rexroth AA11VO130LG2S/10R-NZGXXK80-S R909609272
 • Pompa hydrauliczna Rexroth AA4VG56DA1D8/32R-NTC52F025ST-S R902061661
 • Pompa hydrauliczna Rexroth AE A4VSO 125 R902444069
 • Pompa hydrauliczna Rexroth AH A10V O 71 DFR /31L-PSC42N00 -SO833 R902434301
 • Pompa hydrauliczna Rexroth AL A10V O 28ED 72/52R-VSC12N00T -S2377 R902419155
 • Pompa hydrauliczna Rexroth AL A10V O 71 DFR1/31R-VSC12K07 -SO651 R902403436
 • Pompa hydrauliczna Rexroth AL A10VNO 45 ED 72/53R-VSC11N00 -S5541 R902491821
 • Pompa hydrauliczna Rexroth AL A20V O 60 DFR1/10R-VSD24K52 -S5140 R902560152
 • Pompa hydrauliczna Rexroth MA10VSO100DFR/31R-PPA12N000 105689T0-1
 • Pompa hydrauliczna Sauer 90L130EA1NBP3C8F09GCP424224 N9614 54979
 • Pompa hydrauliczna Sauer M46-20530 3600290
 • Pompa hydrauliczna Sauer SPV22-1071-29873
 • Pompa hydrauliczna Volvo AL A10V O 60 DFR1/52L-VSD11N00 -S1396 R902418814
 • Pompa hydrauliczna Volvo AL A10V O 60 DFR1/52L-VUC11N00 -S1643 R902427887
 • Pompa hydrauliczna Volvo K5V140DT-151R-9N29-AHV 14531594
 • Pompa hydrauliczna Volvo K5V200DTH10DR-9N0B-AV 14526609
 • Pompa hydraulicznz Rexroth A4VG71EP4/32+A10VO45DFR1/31 2183615
 • Pompa jazdy Rexroth A4VG40HWD2/32L-PZC02F043S
 • Pompa obrotu Caterpillar AA4VG40DWD1/32R-NZCXXF003D-S R902007731
 • Pompa obrotu Caterpillar AA4VG56
 • Pompa obrotu Hydromatik A4V40MS1.0R0O2O1O-S R909437929
 • Pompa obrotu Hydromatik A4V56MS1.0R0C1O1O-S R909434637
 • Pompa obrotu Hydromatik A4VG56DE4DT1/32R-NSC02F003SXT-S R902085820
 • Pompa obrotu Rexroth A4VG28DWDT1/32R-NZC10F013D-S R902023012
 • Pompa obrotu Rexroth A4VG56DWDM1/32L-NZX02F013F-S R902079960
 • Pompa zębata Hitachi 9218031 88716
 • Pompa zębata 1x1/2x3 Bosch 0510515006/0510566308
 • Reduktor Liebherr PVG350 B 381 9269960-009
 • Reduktor jazdy Atlas 1404
 • Reduktor obrotu Liebherr R924 COMPACT
 • Reduktor obrotu Liebherr SAT225/229 932151201
 • Reduktor obrotu Liebherr SAT275/220 944388003
 • Reduktor obrotu Liebherr SAT275/222 9443065
 • Reduktor obrotu Liebherr SAT275/238 968866474
 • Reduktor pomp Hitachi HPV145HW-28A 9256100
 • Reduktor pomp Liebherr MKA350B073 9080168
 • Reduktor pomp Liebherr PVG250/262 9266446-005
 • Reduktor pomp Liebherr PVG350 B 381 9269960
 • Reduktor pomp Liebherr PVG350B381 9269960
 • Reduktor pomp Liebherr PVG350B388 9884180
 • Rozdzielacz Komatsu PC290LC-6K CAA50471
 • Rozdzielacz Rexroth M8-1049-00/7M8-22
 • Rozdzielacz ZF 7760900527
 • Silnik hydrauliczny Bomag 05817007 507907
 • Silnik hydrauliczny Caterpillar 271-3711-02 23316352
 • Silnik hydrauliczny Caterpillar M2X120B-CHB-11A-12/235 116-3550
 • Silnik hydrauliczny Hydromatik A10FE28 /52L-VCF10N000 R902415753
 • Silnik hydrauliczny Hydromatik A2FM16/61W-VAB030 R909411111
 • Silnik hydrauliczny Kayaba MSF-85P 650041 1T852070140
 • Silnik hydrauliczny Kayaba MSF-85P-7 790007 1T85207013
 • Silnik hydrauliczny Liebherr 10289235
 • Silnik hydrauliczny Liebherr FMF064 9273188-003
 • Silnik hydrauliczny Liebherr FMV075 9073980
 • Silnik hydrauliczny Liebherr FMV100 9882757-102
 • Silnik hydrauliczny Liebherr FMV100 9889318
 • Silnik hydrauliczny Liebherr LMV100 9073809
 • Silnik hydrauliczny Liebherr LMV140 98897777
 • Silnik hydrauliczny Linde BMV186
 • Silnik hydrauliczny Linde BMV186 208G020017A
 • Silnik hydrauliczny Linde BMV186 H2X208K01928
 • Silnik hydrauliczny Linde BMV186 H2X208S00703
 • Silnik hydrauliczny Linde HMF75-02
 • Silnik hydrauliczny Linde HMF75-02 H2X293N 00505
 • Silnik hydrauliczny Linde HMF75-02 H2X293P 03656
 • Silnik hydrauliczny Linde HMR-105-02 H2X234M02721
 • Silnik hydrauliczny Linde HMV135-02 H2X235M 00106
 • Silnik hydrauliczny Linde MMF43 520A030372
 • Silnik hydrauliczny Nabtesco MFB65-012A J018310 / MSP15616
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A2FM80/61W-PZB181-SK R909604859
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A6VM107EP2/63W-VAB01XTA-S R902134943
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A6VM140DA2/63W-VZB017HB R902054375
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A6VM160HD1D/63W-VAB020B-S R902031857
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A6VM80DA5/63W-VZB0100HB R902214568
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A6VM80HA1R1/63W-VZB017A-S R902030811
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A6VM80HA1T/60W0262-PZB020A-S
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A6VM??
 • Silnik hydrauliczny Sauer 51V110RC8NF2A2ANA7DAA035AA2033000 N960135480
 • Silnik hydrauliczny Terex HMF105-02 HYX294E02076
 • Silnik hydrauliczny Voac F12-110-MF-CH-X-102 37988706
 • Silnik hydrauliczny Voac T12-060 01, 02
 • Silnik hydrauliczny Voac T12-060 03
 • Silnik hydrauliczny Volvo M5X130CHB-10A-2BA-265/122 1XL40129
 • Silnik hydrauliczny Volvo M5X130CHB-10A-2BA-265/122 1XL40130
 • Silnik hydrauliczny Volvo M5X130CHB-10A-30A/270-122 14521451
 • Silnik jazdy Komatsu A6VM120HAXT/63W-VZB380A-ESK R902090148
 • Silnik jazdy Rexroth A6VM140EP2/63W-VZB01XTA-S R902057226
 • Silnik obrotu Liebherr R924 COMPACT
 • Silnik spalinowy Caterpillar 3304
 • Silnik spalinowy Caterpillar C13
 • Silnik spalinowy Caterpillar C18
 • Silnik spalinowy Caterpillar C6.6
 • Silnik spalinowy Cummins 4BTA3.9 CPL2351
 • Silnik spalinowy Cummins C8.3 CPL1943
 • Silnik spalinowy Cummins QSB6.7 CPL427
 • Silnik spalinowy Deutz BF6M1015C
 • Silnik spalinowy Komatsu SAA6D114E-5 CPL3599
 • Silnik spalinowy Liebherr D916 T
 • Silnik spalinowy Liebherr D924 T-E A1 9883070
 • Silnik spalinowy Liebherr D924 TI-E A2 9075324
 • Silnik spalinowy Liebherr D926 TI-E A5 9074797
 • Silnik spalinowy Liebherr D926 TI-E A5 9076611
 • Silnik spalinowy Liebherr D936 A7 10124540
 • Silnik spalinowy Liebherr D9408 TI A3 9278571
 • Silnik spalinowy Perkins 1006-6T YB
 • Silnik zębaty Bosch 0511445003 1517221095
 • Silniki hydrauliczne Linde BMV105 2068030384
 • Sinik hydrauliczny Rexroth A6VM140HA1T/63W-VZB380DA-K R902094558
 • Skrzynia biegów Volvo PT1862 VKK00110622
 • Zestaw zaworów Wabco 4773970070 2597
 • Zwolnica Liebherr 914 02
 • Zwolnica Liebherr FAT350P022 9687437
 • Zwolnica Liebherr FAT450/065 944361003
 • Zwolnica Liebherr FAT450P554 944327003
 • Zwolnica Liebherr R924 350P022
 • Zwolnica Liebherr R924B HDSL
 • Zwolnica Liebherr R934BHDSLI FAT400P063
 • Zwolnica jazdy Liebherr FAT500P595D 0130 944438003
 • Zwolnica jazdy Liebherr FAT500P595D 0170 944438003