pl en de ru uk cs sk es

Serwis

SERWIS

Firma Wibako zajmuje się profesjonalnym serwisem maszyn budowlanych. Oferujemy zarówno serwis stacjonarny jak również serwis mobilny z możliwością dojazdu do klienta. Zadaniem serwisu jest przede wszystkim szybkie zdiagnozowanie problemu oraz jego usunięcie. Dlatego też przed przyjazdem prowadzimy dokładny wywiad z operatorem w celu wstępnego ustalenia problemu oraz przygotowania potrzebnych części. Posiadamy dwa wyspecjalizowane działy zajmujące się hydrauliką siłową oraz silnikami spalinowymi, w związku z czym w zależności od typu usterki wysyłamy specjalistę najlepiej odnajdującego się w danej dziedzinie. O ile jest to możliwe usterki usuwamy już przy pierwszej obsłudze. Dla cięższych przypadków np. wymagających kompleksowej obsługi, remontu kapitalnego lub problematycznej diagnozy, powierzone nam maszyny obsługujemy w siedzibie naszej firmy. Dysponujemy własnym transportem umożliwiającym przewóz maszyn o masie całkowitej nie przekraczającej 21 ton. W przypadku większych gabarytów organizujemy transport dedykowany.

Serwis

 

Marki maszyn budowlanych, które obsługujemy:

   

Maszyny, w których się specjalizujemy to:

 • Atlas
 • Case
 • Caterpillar
 • Komatsu
 • Liebherr
 • Volvo
 • Zeppelin
 • O&K
 • Fuchs
 • Furukawa
 • Zettelmeyer
                      
 • Koparki gąsienicowe
 • Koparki kołowe
 • Ładowarki
 • Spycharki

 

 

 

 

 

Przeglądy pogwarancyjne maszyn budowlanych

"Regularna obsługa maszyny nawet na przestrzeni kilku lat jest tańsza niż wymiana głównego podzespołu jak silnik spalinowy czy pompa główna."

Naszym klientom sugerujemy wykonywanie regularnych przeglądów przez wyspecjalizowany serwis. Przegląd np. silnika spalinowego nie polega wyłącznie na wymianie filtrów oraz oleju. W czasie obsługi nasi serwisanci w razie potrzeby, zgodnie z harmonogramem wynikającym z instrukcji obsługi maszyny regulują zawory, pompowtryskiwacze, przeglądają: układ paliwowy, układ powietrzny, układ chłodzenia. Pozwala to wykryć problem na wczesnym etapie. Uszkodzona rura od intercoolera powoduje nie tylko spadek mocy silnika, ale jest też potencjalnym miejscem, przez które pył może dostawać się do silnika powodując jego znacznie szybsze zużycie. Co więcej, wykrycie nadmiernego zużycia umożliwia podjęcie wcześniejszej decyzji o remoncie jednostki tym samym minimalizując koszty wynikające z uszkodzeń głównych podzespołów.

Serwis układu hydraulicznego

W trakcie eksploatacji niejednokrotnie uszkodzeniu ulegają elementy układu hydraulicznego takie jak pompa czy silnik hydrauliczny, który powoduje dostanie się opiłków metalu do reszty układu. Sama wymiana uszkodzonego elementu oraz oleju hydraulicznego może być niewystarczająca. Zabrudzenia, które pozostały w układzie mogą ponownie spowodować awarie nawet w elementach z pozoru niezwiązanych z początkowym uszkodzeniem. W takim wypadku jedynym skutecznym rozwiązaniem jest dokładne wyczyszczenie układu hydraulicznego. Za każdym razem podchodzimy do czyszczenia w sposób indywidualny analizując układ hydrauliczny maszyny tak, aby czyszczenie było skuteczne jednak nie generowało niepotrzebnych kosztów.

 

REMONTY SILNIKÓW DIESLA

WIBAKO jest jednym z czołowych na polskim rynku dostawców kompletnych silników spalinowych do maszyn budowlanych. Robimy wiele, aby zagwarantować naszym Klientom kompleksowy dostęp do jednostek najważniejszych producentów. Nasi specjaliści sprawdzają i przygotowują dla Państwa silniki maszyn Case, Caterpillar, Cummins, Daewoo, Daf, Detroit Diesel, Deutz, Fiat, Fiat Hitachi, Fiat Iveco, Hanomag, Isuzu, Iveco, John Deere, Komatsu, Leyland, Liebherr, Mack, Man, Mercedes, Mitsubishi, Perkins Renault, Scania, Steyer, Utb, Volvo, Yanmar, Zetor.

W ofercie WIBAKO znajdą Państwo jednostki nowe, używane i kompleksowo wyremontowane. Korzystamy z najnowocześniejszej w Polsce hamowni, która pozwala naszym specjalistom niezwykle precyzyjnie ustalić prawidłowe parametry pracy silników. To ważne dla naszych Klientów, ponieważ otrzymują gwarancję, że wybierają produkt sprawdzony i w pełni sprawny.

WIBAKO mierzy wysoko. Naszą jakość doceniają nie tylko polscy, ale także zagraniczni Klienci z bardzo wymagających rynków. Jesteśmy dostawcą jednostek dla firm z USA, Australii, Brazylii, Malezji i Afryki. Nasze silniki przekraczają granice.

Weryfikacja silników spalinowych w WIBAKO

WIBAKO zawsze oferuje swoim Klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i możliwości. Nie eksperymentujemy z jakością, dlatego przeprowadzamy profesjonalne remonty silników na bazie naszych doświadczeń i wnikliwej analizy stanu jednostki.

Remont zawsze rozpoczynamy od zweryfikowania wnętrza silnika – rozbieramy go na części i każdy z elementów dokładnie oczyszczamy. W tym momencie nasi specjaliści są już w stanie ocenić poziom zużycia komponentów i podjąć decyzję o tym, które części należy wymienić. Szczególnie wnikliwie sprawdzamy:

 • stopień zużycia głowicy (stan zaworów, stan sprężyn zaworowych, stan prowadnic, inspekcja szczelności głowicy)
 • stopień zużycia popychaczy, lasek popychaczy i klawiatury
 • stopień zużycia tulei
 • stopień zużycia tłoków
 • stopień zużycia korbowodów
 • stopień zużycia wału korbowego (sprawdzenie owalu, ocena występowania pęknięć)
 • stopień zużycia rozrządu
 • stopień zużycia wtrysków
 • inspekcja bloku pod kątem pęknięć
 • inspekcja turbosprężarki
 • inspekcja pompy oleju

WIBAKO bierze odpowiedzialność za fachowość pracy naszych specjalistów, dlatego rzetelną ofertę na remont silnika przedstawiamy dopiero po zakończeniu weryfikacji stanu jednostki. 
Klient, który zleci nam przeprowadzenie remontu silnika, nie ponosi żadnych dodatkowych opłat związanych z analizą kondycji silnika. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od remontu, klient ponosi jedynie koszt weryfikacji.

Remont silnika spalinowego w WIBAKO

WIBAKO gwarantuje swoim Klientom, że profesjonalnie przeprowadzony remont silnika przywraca mu fabryczne parametry. Nasi specjaliści wymienią w jednostce wszystkie zużyte elementy, których nie można regenerować. Działamy kompleksowo i z akcentem na jakość, dlatego schemat remontu jest rozbudowany i zakłada:

 • założenie nowych panewek głównych, korbowych, oporowych
 • założenie nowych pierścieni na tłokach
 • założenie nowych uszczelnień
 • docieranie gniazd zaworów oraz ich regulacja
 • wymianę końcówek wtrysków
 • wymianę filtrów oleju
 • wymianę filtrów paliwa
 • wymianę tłoków oraz tulei
 • wymianę gniazd zaworowych
 • frezowanie bloku pod nadwymiarowe tłoki
 • szlif wału korbowego
 • planowanie głowicy


Nasi mechanicy zawsze przeprowadzają regulację luzów zaworowych, kąta wyprzedzenia zapłonu pompy wtryskowej. Po przeprowadzonym remoncie sprawdzamy dodatkowo silnik na hamowni. Opis naszej stacji do diagnostyki silników diesla mogą Państwo przeczytać pod linkiem: hamownia silnikowa w firmie Wibako.

WIBAKO stale współpracuje również z doświadczonymi i renomowanymi firmami, które zajmują się regeneracją osprzętu silnikowego. Jeśli zachodzi potrzeba naprawy elementów takich, jak turbosprężarka, rozrusznik, pompa wody czy pompa wtryskowa – zapewniamy naszym Klientom pomoc i obniżenie kosztów regeneracji. 

REMONTY POMP I SILNIKÓW HYDRAULICZNYCH

Serwis elementów hydrauliki siłowej do maszyn budowlanych wiąże się z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń. Firma Wibako oferuje swoim klientom najwyższy standard obsługi w zakresie naprawy i serwisu pomp ora silników hydraulicznych. Nowoczesne urządzenie diagnostyki elementów hydrauliki siłowej - pomp i silników hydraulicznych jest wykorzystywane od dłuższego czasu w warsztatach Wibako. Gwarantuje to wysoką jakość oferowanych usług serwisowych.

Sprzęt najwyższej klasy w rękach specjalistów Wibako

Profesjonalne stanowisko diagnostyczne pozwala nam testować każdy rodzaj pompy i silnika hydraulicznego, a dodatkowo - sprawdzić poprawność działania montowanych w nich elementów sterowania mechaniczno- elektryczno- hydraulicznych, również stymulując układy LS. 

Test w warunkach odpowiadających normalnej pracy

Dla naszych klientów bardzo istotne jest to, że każdy silnik hydrauliczny podczas testu jest poddawany obciążeniu, co dokładnie odzwierciedla jego późniejszą pracę w maszynie.

Podczas testu pomp i silników hydraulicznych w Wibako kontrolowane sa bazowe parametry (chwilowe i maksymalne), takie jak: ciśnienie, moc, moment obrotowy czy wydatek/ chłonność. Otrzymane wyniki porównywane sa przez naszych specjalistów względem wyliczonych wartości. Obserwowane  jest zachowanie zmiany wydajności/ chłonności względem mocy i momentu obrotowego.

Test wykonywany jest w szerokim zakresie temperatury oleju, a także przy zachowaniu odpowiednich obrotów, co ma znaczący wpływ na działanie elementów układu hydraulicznego. Badana jest charakterystyka pracy podzespołów przy wprowadzeniu zewnętrznych syhnałów sterowniczych tak, aby jak najlepiej odzwierciedlić ich pracę w maszynie.

Sprzęt odpowiedni do klasy fachowców

Rozbudowana aparatura pomiarowa naszego stanowiska testowego wspomagana jest zapisem cyfrowym każdego pomiaru, co pozwala mechanikom WIBAKO przeanalizować wielokrotnie każdy test i w ten sposób osiągnąć bardzo wysoki poziom jakości przeprowadzonych remontów. Dla nas jest to także element szkoleniowy, służący fachowcom do podnoszenia ich kwalifikacji.  

Największym atutem posiadania własnego stanowiska diagnostycznego jest możliwość zaoferowania klientom gwarancji na wysoką jakość remontów wykonywanych przez naszych specjalistów. Każda ze sprzedawanych przez nas części jest dokładnie przetestowana i wiemy, że będzie służyć bezawaryjnie w maszynie klienta.

Jak przebiega weryfikacja, naprawa i testowanie pomp i silników hydraulicznych?

Proces kopmpleksowej naprawy elementów hydrauliki siłowej jest ściśle określony, a specjaliści Wibako stosują sie do każdego z przewidzianych etapów. Zawsze zaczynamy od dokładnej weryfikacji stanu dostarczonej części. Następuje jej demontaż i oczyszczenie. Nasi mechanicy już na tym etapie mogą stwierdzić wstępne uszkodzenia.

Fachowcy WIBAKO zawsze oceniają również, czy poza uszkodzeniem nie występują inne wady mogące w przyszłości skutkować unieruchomieniem maszyny. Najistotniejszym elementem weryfikacji jest zdiagnozowanie przyczyny awarii. Po pełnej weryfikacji można przystąpić do dalszych etapów. W firmie Wibako wszystkie zużyte części są wymieniane na nowe.

Nie zapominamy o prawidłowym, dokładnym złożeniu wcześniej rozebranych podzespołów. Jest to ważny etap, ponieważ niejednokrotnie niechlujny montaż powoduje kolejną awarię. 

Zregenerowana jednostka zawsze musi zostać poddana testowi, czemu służy stanowisko diagnostyczne w Wibako. Na tym etapie oceniamy przede wszystkim szczelność powierzchni roboczych układu rotacyjnego i działanie elementów sterujących.

Kompleksowy remont kończy regulacja parametrów pompy czy silnika zgodnie z wymaganiami producenta i zastosowaniem. jest to niezbędne, aby maszyna pracowała płynnie przy każdym obciążeniu. Źle dobrane parametry powodują zbyt wolne lub słabe ruchy maszyny, a nawet przyczyniają się do nierównej pracy silnika.

Diagnostyka i regeneracja podzespołów hydraulicznych jest działaniem wymagającym ogromnej wiedzy, dośiadczenia i precyzji. Dzięki naszej skrupulatności możemy zapewnić klientów, że poddany naprawie W Wibako podzespół będzie jeszcze przez długi czas z powodzeniem pracował w maszynie. 

MOBILNY SERWIS

Maszyny budowlane, z racji ich bardzo intensywnej eksploatacji, wymagają częstego serwisu. Bywa również, że maszyna ulega awarii w najmniej oczekiwanym momencie, czyli w samym środku prowadzenia prac. Jest to bardzo kłopotliwe dla przedsiębiorcy, który musi zorganizować transport maszyny do serwisu stacjonarnego i ponieść z tego tytułu wysokie koszty. Rozwiązaniem tego problemu jest mobilny serwis WIBAKO, który dojedzie we wskazane miejsce i przeprowadzi nawet zaawansowane czynności naprawcze.

Na czym polega usługa?

Usługę mobilnego serwisu oferujemy już od 4 lat. Na początku skupialiśmy się na wyjazdach w celu wymiany podzespołów, takich jak pompy hydrauliczne i silniki spalinowe. Z czasem jednak zaczęło się pojawiać coraz więcej zapytań dotyczących bardziej kompleksowych usług serwisowych. Odpowiedzieliśmy na zapotrzebowanie rynku i rozszerzyliśmy naszą ofertę.

Oczywiście fundamentem mobilnego serwisu są doświadczeni mechanicy i diagności, którzy mają wysokie umiejętności w zakresie wykrywania i usuwania nawet poważnych usterek. Zespoły zostały dobrane w taki sposób, aby możliwe było przeprowadzanie napraw na miejscu, z gwarancją fachowości i profesjonalnego montażu/demontażu podzespołów. Stale inwestujemy także w rozwój kompetencji serwisantów.

Co oferujemy w ramach mobilnego serwisu?

Obecnie posiadamy trzy kompletnie wyposażone wozy serwisowe z osprzętem, które są przystosowane do obsługi różnego rodzaju zgłoszeń. Od zwykłych czynności serwisowych, jak wymiany płynów i filtrów, przez wymiany podzespołów, po naprawy na placu budowy.

Oferujemy usługę wyjazdowego montażu i demontażu pomp oraz silników hydraulicznych i spalinowych, serwis gwarancyjny zamontowanych przez nas podzespołów, weryfikację uszkodzeń maszyny, a także serwis kontrolny, czyli sprawdzenie stanu maszyny na miejscu.

Dlaczego warto?

Mobilny serwis WIBAKO powstał w jednym celu: zapewnienia właścicielom i użytkownikom maszyn znacznej oszczędności czasu i pieniędzy. Dzięki temu, że jesteśmy w stanie przeprowadzić gros czynności serwisowych nawet na placu budowy, nie ma konieczności organizowania kosztownego transportu maszyny do serwisu stacjonarnego.

Nasi eksperci gwarantują szybką wymianę podzespołów, która zawsze kończy się sprawdzeniem poprawności ich działania i ewentualną regulacją. Serwisanci kontrolują również stan płynów i filtrów, aby zagwarantować, że maszyna jest zdolna do dalszej pracy.

Korzystając z mobilnego serwisu WIBAKO przedsiębiorca ma pewność, że jego maszyną zajmują się fachowcy, a nie przypadkowi mechanicy, którym często brakuje wiedzy, umiejętności i sprzętu do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy.

Ponadto usługi wykonane w ramach mobilnego serwisu są objęte naszą gwarancją. Przedsiębiorca może spać spokojnie, bo wie, że w razie potrzeby zjawimy się na miejscu w możliwie najkrótszym czasie.

INNE USŁUGI

Nasza firma posiada w ofercie oryginalne  podzespoły i części uzyskane z demontażu maszyn budowlanych. Nasze części są doskonałą alternatywą dla nowych i drogich części zamiennych. Oferowane podzespoły dostępne są od ręki, dzięki czemu nie tracą Państwo czasu na poszukiwania, a maszyny mogą pracować bez nieplanowanych przestojów.

INFORMACJE DODATKOWE

Znaki towarowe zastrzeżone, handlowe, identyfikatory, wszelkie nazwy zastrzeżone firm, pojawiających się na stronach zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.


Między innymi wyremontowaliśmy

201820172016201520142013
 • Głowica Hanomag D964T
 • Pedał hamulca Rexroth LT 17 MFEA-40/060-185RAG24C4FOE/40M SO 3
 • Pompa główna Hydromatik A8VO55LA1H2/60R1-NZG05K13 R909605576
 • Pompa główna Kawasaki K3V112DT-1G4R-9C12-1 KRJ4573
 • Pompa główna Kawasaki K3V112DT-1XDR-9N24
 • Pompa główna Kawasaki K3V180DT-12NR-9C06-1
 • Pompa główna Liebherr LPVD45 9267223
 • Pompa główna Linde HPR130
 • Pompa główna Linde HPR135-02R E1LP
 • Pompa główna Linde HPR160/130
 • Pompa główna Linde HPR75-02
 • Pompa hydrauliczn Kayaba PSVD2-17E-22
 • Pompa hydrauliczna 05461SE500 0995002653
 • Pompa hydrauliczna K5V200DPH1HRR-E0E2-V 4633472
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar 10R-0168
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar 203-4139-00
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar A10VO74DELR/31RVSC42N00
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar AA4VG40DWD1/32R-NZCXXF003D-S 252.15.06.04
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar SBS120 200-3366
 • Pompa hydrauliczna Handok H5V180DTP-9N00
 • Pompa hydrauliczna Hitachi HPV116C
 • Pompa hydrauliczna Hitachi HPV118HVRH28B
 • Pompa hydrauliczna Hitachi HPV118HW-25A 9256125
 • Pompa hydrauliczna Hitachi HPV118HW-26
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A4V56MS1.0LOC5010 R909434727
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A8VO28SR3/60R3 R909446951
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik AA4VG40DA1D8/32R-NUC52F025DT-S R902074367
 • Pompa hydrauliczna JCB 20/925506R
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V112DT-1G4R-9C12-1
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V140DT-1A7R-9TCM-V
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V140DT-1H0R-6N49
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V180DT-1RER-9C69-D
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V180DTP100R-9N5A A
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V63DT-1R0R-9P0S 58294019
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V63DTP129R-9N7D
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V63S-102R-1F29
 • Pompa hydrauliczna Komatsu 708-23-04014
 • Pompa hydrauliczna Komatsu 708-2G-00150
 • Pompa hydrauliczna Liebherr 10003536
 • Pompa hydrauliczna Liebherr 10042419
 • Pompa hydrauliczna Liebherr 10470657A
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD100 9270041
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD150 9080214
 • Pompa hydrauliczna Linde BPV100-01L
 • Pompa hydrauliczna Linde BPV50L 513C110179
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR100R
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR105D-02
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR160
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR160/130D
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR165-02
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR165D-02
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR165D-02R
 • Pompa hydrauliczna Linde HPR165D-02R H2X273C00480
 • Pompa hydrauliczna Linde HPV135-02R H2X2X65T00524
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VG45DA1D2/10R-NSC10F025SH-S 24811985
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO28ED72/52R-VSC12N00P -S1948 R902449687
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO45DFLR/31R-PSC12K01 R902444470
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO45ED72/52R-VSC12K68P -S2381 R902449454
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO71DFSR/31R-VSC62NOO
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VLO130LE2S5/10R-NZG12N00-S R902015308
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO145DRS/11R-NSD12N00 R902081985
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO145LRS/11R-NZG12N00-S R902064887
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO190LE2S/11R-NZG12OOP-S 2108399
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO190LE2S2/11R-NZG12NOOP-S 29357480
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO95LRCS/10+A10VO45DFLR/31-K 2096461
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG140EP4DM1/32R-NAF02FXX1FH-S R902153043
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG140EP4DM1/32R-NSF02FXX1FH-S R902153041
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG71DWDMT1/32R-NSF02F001D-S R902192446
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VG90DA2D2/32R-NSF02F021DC-S R902085706
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A4VTG90EP2/32R-NLD10F011SGT-S R902066730
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A8VO107LA1KH1/60R1-NSG05F00 R909605764
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A8VO140LA1S5/63R1-NZG05F07X-S R902191992
 • Pompa hydrauliczna Rexroth AA11VO130LG2S/10R-NZGXXK80-S R909609272
 • Pompa hydrauliczna Rexroth AL A10V O 71 DFLR/31R-VSC42G40 -S1766 R902432168
 • Pompa hydrauliczna Rexroth AL10V063EK1DS/53L-VSD12H00P R902472270
 • Pompa hydrauliczna Sauer 90R055DK9B6
 • Pompa hydrauliczna Volvo 30296621
 • Pompa hydrauliczna Volvo R902427887
 • Pompa hydrauliczna Volvo R902449192
 • Pompa hydrauliczna Volvo K3V180DTH10DR-9N2B-V 14531857
 • Pompa hydrauliczna VOLVO K3VL112/B-1BBLSM-L1-L326 17201758
 • Pompa hydrauliczny Rexroth A4VG71DWD1/32L-NZF02F021F-S R902104003
 • Pompa jazdy Hydromatic A4V56DA1.0R0C1E1O R909428059
 • Pompa obrotu Hydromatik A4VG28MS1/30R-PZC10F011D-S 241.13.06.05
 • Pompa obrotu O&K 2023012
 • Pompa zębata Haldex WQ9A2-23-11-R
 • Pompa zębata Rexroth 0510565096
 • Pompa zębata Sauer SKW2NN/019RN01BXNNC7C3NNNN 211.22.031.0C
 • Rozdzielacz O&K M/5
 • Silnik hydrauliczny AM-14 7Y-4260
 • Silnik hydrauliczny BMV75 TFC 205E090012
 • Silnik hydrauliczny HRS450-NAX/K
 • Silnik hydrauliczny M2X170CHB-15A-24/270
 • Silnik hydrauliczny Caterpillar 203-4142-00
 • Silnik hydrauliczny Caterpillar 271-2886
 • Silnik hydrauliczny Daikin BM23-32CTBF-50MF23-520-50
 • Silnik hydrauliczny Hydromatic A6VM80HA1T/6
 • Silnik hydrauliczny Hydromatik A2F28
 • Silnik hydrauliczny Hydromatik A6VM107HA1R1/63W-VAB01XA-S R902014133
 • Silnik hydrauliczny Liebherr 10023204
 • Silnik hydrauliczny Liebherr 10289244
 • Silnik hydrauliczny Liebherr 5619045
 • Silnik hydrauliczny Liebherr FMF045 10121111
 • Silnik hydrauliczny Liebherr FMF045 9268490
 • Silnik hydrauliczny Liebherr FMF090 9074075-101
 • Silnik hydrauliczny Liebherr LMV100
 • Silnik hydrauliczny Linde BMV186
 • Silnik hydrauliczny Linde BMV75 205A100173
 • Silnik hydrauliczny Linde HMF105-02
 • Silnik hydrauliczny O&K 1780333 3421531
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A2F
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A6VM80DA2/63W-VAB010HB-S R902082275
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A6VM80HA1T/63W 22176925
 • Silnik hydrauliczny Sauer 51D110AD4NF1A4ANC5NNN
 • Silnik jazdy A6VM80EZ1/60W-PZB010B 225.22.44.20
 • Silnik jazdy Liebherr 10289235
 • Silnik jazdy Linde BMV260-02
 • Silnik jazdy Rexroth A6VM107HA1T/63W-VAB370A-SK R902040127
 • Silnik obrotu Hydromatik A2FM23/61W/PZB02
 • Silnik obrotu Kawasaki M2X120B-CHB-11A-12/235 116-3550
 • Silnik obrotu Kawasaki M2X170