Serwis

SERWIS

Firma Wibako zajmuje się profesjonalnym serwisem maszyn budowlanych. Oferujemy zarówno serwis stacjonarny jak również serwis mobilny z możliwością dojazdu do klienta. Zadaniem serwisu jest przede wszystkim szybkie zdiagnozowanie problemu oraz jego usunięcie. Dlatego też przed przyjazdem prowadzimy dokładny wywiad z operatorem w celu wstępnego ustalenia problemu oraz przygotowaniu potrzebnych części. Posiadamy dwa wyspecjalizowane działy zajmujące się hydrauliką siłową oraz silnikami spalinowymi, w związku z czym w zależności od typu usterki wysyłamy specjalistę najlepiej odnajdującego się w danej dziedzinie. O ile jest to możliwe usterki usuwamy już przy pierwszej obsłudze. Dla cięższych przypadków np. wymagających kompleksowej obsługi, remontu kapitalnego lub problematycznej diagnozy, powierzone nam maszyny obsługujemy w siedzibie naszej firmy. Dysponujemy własnym transportem umożliwiającym przewóz maszyn o masie całkowitej nie przekraczającej 21 ton. W przypadku większych gabarytów organizujemy transport dedykowany.

Serwis

 

Marki maszyn budowlanych, które obsługujemy:

   

Maszyny, w których się specjalizujemy to:

 • Atlas
 • Case
 • Caterpillar
 • Komatsu
 • Liebherr
 • Volvo
 • Zepellin
 • O&K
 • Fuchs
 • Furukawa
 • Zettlemeyer
                      
 • Koparki gąsienicowe
 • Koparki kołowe
 • Ładowarki
 • Spycharki

 

 

 

 

 

Przeglądy pogwarancyjne maszyn budowlanych

"Regularna obsługa maszyny nawet na przestrzeni kilku lat jest tańsza niż wymiana głównego podzespołu jak silnik spalinowy czy pompa główna."

Naszym klientom sugerujemy wykonywanie regularnych przeglądów przez wyspecjalizowany serwis. Przegląd np. silnika spalinowego nie polega wyłącznie na wymianie filtrów oraz oleju. W czasie obsługi nasi serwisanci w razie potrzeby, zgodnie z harmonogramem wynikającym z instrukcji obsługi maszyny regulują zawory, pompowtryskiwacze, przeglądają: układ paliwowy, układ powietrzny, układ chłodzenia. Pozwala to wykryć problem na wczesnym etapie. Uszkodzona rura od intercoolera nie tylko powoduje spadek mocy silnika, lecz jest też potencjalnym miejscem przez które pył może dostawać się do silnika powodując jego znacznie szybsze zużycie. Co więcej, wykrycie nadmiernego zużycia umożliwia podjęcie wcześniejszej decyzji o remoncie jednostki tym samym minimalizując koszty wynikające z uszkodzeń głównych podzespołów.

Serwis układu hydraulicznego

W trakcie eksploatacji niejednokrotnie uszkodzeniu ulegają elementy układu hydraulicznego takie jak pompa czy silnik hydrauliczny, który powoduje dostanie się opiłków metalu do reszty układu. Sama wymiana uszkodzonego elementu oraz oleju hydraulicznego może nie być wystarczająca. Zabrudzenia, które pozostały w układzie mogą spowodować ponownie awarie nawet w elementach z pozoru nie związanych z początkowym uszkodzeniem. W takim wypadku jedynym skutecznym rozwiązaniem jest dokładne wyczyszczenie układu hydraulicznego. Za każdym razem podchodzimy do czyszczenia w sposób indywidualny analizując układ hydrauliczny maszyny tak by czyszczenie było skuteczne jednak nie generowało niepotrzebnych kosztów.

 

REMONTY SILNIKÓW DIESLA

WIBAKO jest jednym z czołowych na polskim rynku dostawców kompletnych silników spalinowych do maszyn budowlanych. Robimy wiele, aby zagwarantować naszym Klientom kompleksowy dostęp do jednostek najważniejszych producentów. Nasi specjaliści sprawdzają i przygotowują dla Państwa silniki maszyn Case, Caterpillar, Cummins, Daewoo, Daf, Detroit Diesel, Deutz, Fiat, Fiat Hitachi, Fiat Iveco, Hanomag, Isuzu, Iveco, Jondil, Komatsu, Leyland, Liebherr, Mack, Man, Mercedes, Mitsubishi, Perkins Renault, Scania, Steyer, Utb, Volvo, Yanmar, Zetor.

W ofercie WIBAKO znajdą Państwo jednostki nowe, używane i kompleksowo wyremontowane. Korzystamy z najnowocześniejszej w Polsce hamowni, która pozwala naszym specjalistom niezwykle precyzyjnie ustalić prawidłowe parametry pracy silników. To ważne dla naszych Klientów, bo otrzymują gwarancję, że wybierają produkt sprawdzony i w pełni sprawny.

WIBAKO mierzy wysoko. Naszą jakość doceniają nie tylko polscy, ale także zagraniczni Klienci z bardzo wymagających rynków. Jesteśmy dostawcą jednostek dla firm z USA, Australii, Brazylii, Malezji i Afryki. Nasze silniki przekraczają granice.

Weryfikacja silników spalinowych w WIBAKO

WIBAKO zawsze oferuje swoim Klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i możliwości. Nie eksperymentujemy z jakością, dlatego przeprowadzamy profesjonalne remonty silników na bazie naszych doświadczeń i wnikliwej analizy stanu jednostki.

Remont zawsze rozpoczynamy od zweryfikowania wnętrza silnika – rozbieramy go na części i każdy z elementów dokładnie oczyszczamy. W tym momencie nasi specjaliści są już w stanie ocenić poziom zużycia komponentów i podjąć decyzję o tym, które części należy wymienić. Szczególnie wnikliwie sprawdzamy:

 • stopień zużycia głowicy (stan zaworów, stan sprężyn zaworowych, stan prowadnic, inspekcja szczelności głowicy)
 • stopień zużycia popychaczy, lasek popychaczy i klawiatury
 • stopień zużycia tulei
 • stopień zużycia tłoków
 • stopień zużycia korbowodów
 • stopień zużycia wału korbowego (sprawdzenie owalu, ocena występowania pęknięć)
 • stopień zużycia rozrządu
 • stopień zużycia wtrysków
 • inspekcja bloku pod kątem pęknięć
 • inspekcja turbosprężarki
 • inspekcja pompy oleju

WIBAKO bierze odpowiedzialność za fachowość pracy naszych specjalistów, dlatego rzetelną ofertę na remont silnika przedstawiamy dopiero po zakończeniu weryfikacji stanu jednostki. 
Klient, który zleci nam przeprowadzenie remontu silnika, nie ponosi żadnych dodatkowych opłat związanych z analizą kondycji silnika. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od remontu, klient ponosi jedynie koszt weryfikacji.

Remont silnika spalinowego w WIBAKO

WIBAKO gwarantuje swoim Klientom, że profesjonalnie przeprowadzony remont silnika przywraca mu fabryczne parametry. Nasi specjaliści wymienią w jednostce wszystkie zużyte elementy, których nie można regenerować. Działamy kompleksowo i z akcentem na jakość, dlatego schemat remontu jest rozbudowany i zakłada:

 • założenie nowych panewek głównych, korbowych, oporowych
 • założenie nowych pierścieni na tłokach
 • założenie nowych uszczelnień
 • docieranie gniazd zaworów oraz ich regulacja
 • wymianę końcówek wtrysków
 • wymianę filtrów oleju
 • wymianę filtrów paliwa
 • wymianę tłoków oraz tulei
 • wymianę gniazd zaworowych
 • frezowanie bloku pod nadwymiarowe tłoki
 • szlif wału korbowego
 • planowanie głowicy


Nasi mechanicy zawsze przeprowadzają także regulację luzów zaworowych, kąta wyprzedzenia zapłonu pompy wtryskowej. Po przeprowadzonym remoncie sprawdzamy dodatkowo silnik na hamowni. Opis naszej stacji do diagnostyki silników diesla mogą państwo przeczytać pod linikiem: hamownia silnikowa w firmie Wibako.

WIBAKO stale współpracuje również z doświadczonymi i renomowanymi firmami, które zajmują się regeneracją osprzętu silnikowego. Jeśli zachodzi potrzeba naprawy elementów takich, jak turbosprężarka, rozrusznik, pompa wody czy pompa wtryskowa – zapewniamy naszym Klientom pomoc i obniżenie kosztów regeneracji. 

REMONTY POMP I SILNIKÓW HYDRAULICZNYCH

Serwis elementów hydrauliki siłowej do maszyn budowlanych wiąże się z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń. Firma Wibako oferuje swoim klientom najwyższy standard obsługi w zakresie naprawy i serwisu pomp ora silników hydraulicznych. Nowoczesne urządzenie diagnostyki elementów hydrauliki siłowej - pomp i silników hydraulicznych jest wykorzystywane od dłuższego czasu w warsztatach Wibako. Gwarantuje to wysoką jakość oferowanych usług serwisowych.

Sprzęt najwyższej klasy w rękach specjalistów Wibako

Profesjonalne stanowisko diagnostyczne pozwala nam testować każdy rodzaj pompy i silnika hydraulicznego, a dodatkowo - sprawdzić poprawność działania montowanych w nich elementów sterowania mechaniczno- elektryczno- hydraulicznych, również stymulując układy LS. 

Test w warunkach odpowiadających normalnej pracy

Dla naszych klientów bardzo istotne jest to, że każdy silnik hydrauliczny podczas testu jest poddawany obciążeniu, co dokładnie odzwierciedla jego późniejszą pracę w maszynie.

Podczas testu pomp i silników hydraulicznych w Wibako kontrolowane sa bazowe parametry (chwilowe i maksymalne), takie jak: ciśnienie, moc, moment obrotowy czy wydatek/ chłonność. Otrzymane wyniki porównywane sa przez naszych specjalistów względem wyliczonych wartości. Obserwowane  jest zachowanie zmiany wydajności/ chłonności względem mocy i momentu obrotowego.

Test wykonywany jest w szerokim zakresie temperatury oleju, a także przy zachowaniu odpowiednich obrotów, co ma znaczący wpływ na działanie elementów układu hydraulicznego. Badana jest charakterystyka pracy podzespołów przy wprowadzeniu zewnętrznych syhnałów sterowniczych tak, aby jak najlepiej odzwierciedlić ich pracę w maszynie.

Sprzęt odpowiedni do klasy fachowców

Rozbudowana aparatura pomiarowa naszego stanowiska testowego wspomagana jest zapisem cyfrowym każdego pomiaru, co pozwala mechanikom WIBAKO przeanalizować wielokrotnie każdy test i w ten sposób osiągnąć bardzo wysoki poziom jakości przeprowadzonych remontów. Dla nas jest to także element szkoleniowy, służący fachowcom do podnoszenia ich kwalifikacji.  

Największym atutem posiadania własnego stanowiska diagnostycznego jest możliwość zaoferowania klientom gwarancji na wysoką jakość remontów wykonywanych przez naszych specjalistów. Każda ze sprzedawanych przez nas części jest dokładnie przetestowana i wiemy, że będzie służyć bezawaryjnie w maszynie klienta.

Jak przebiega weryfikacja, naprawa i testowanie pomp i silników hydraulicznych?

Proces kopmpleksowej naprawy elementów hydrauliki siłowej jest ściśle określony, a specjaliści Wibako stosują sie do każdego z przewidzianych etapów. Zawsze zaczynamy od dokładnej weryfikacji stanu dostarczonej części. Następuje jej demontaż i oczyszczenie. Nasi mechanicy już na tym etapie mogą stwierdzić wstępne uszkodzenia.

Fachowcy WIBAKO zawsze oceniają również, czy poza uszkodzeniem nie występują inne wady mogące w przyszłości skutkować unieruchomieniem maszyny. Najistotniejszym elementem weryfikacji jest zdiagnozowanie przyczyny awarii. Po pełnej weryfikacji można przystąpić do dalszych etapów. W firmie Wibako wszystkie zużyte części są wymieniane na nowe.

Nie zapominamy o prawidłowym, dokładnym złożeniu wcześniej rozebranych podzespołów. Jest to ważny etap, ponieważ niejednokrotnie niechlujny montaż powoduje kolejną awarię. 

Zregenerowana jednostka zawsze musi zostać poddana testowi, czemu służy stanowisko diagnostyczne w Wibako. Na tym etapie oceniamy przede wszystkim szczelność powierzchni roboczych układu rotacyjnego i działanie elementów sterujących.

Kompleksowy remont kończy regulacja parametrów pompy czy silnika zgodnie z wymaganiami producenta i zastosowaniem. jest to niezbędne, aby maszyna pracowała płynnie przy każdym obciążeniu. Źle dobrane parametry powodują zbyt wolne lub słabe ruchy maszyny, a nawet przyczyniają się do nierównej pracy silnika.

Diagnostyka i regeneracja podzespołów hydraulicznych jest działaniem wymagającym ogromnej wiedzy, dośiadczenia i precyzji. Dzięki naszej skrupulatności możemy zapewnić klientów, że poddany naprawie W Wibako podzespół będzie jeszcze przez długi czas z powodzeniem pracował w maszynie. 

MOBILNY SERWIS

Maszyny budowlane, z racji ich bardzo intensywnej eksploatacji, wymagają częstego serwisu. Bywa również, że maszyna ulega awarii w najmniej oczekiwanym momencie, czyli w samym środku prowadzenia prac. Jest to bardzo kłopotliwe dla przedsiębiorcy, który musi zorganizować transport maszyny do serwisu stacjonarnego i ponieść z tego tytułu wysokie koszty. Rozwiązaniem tego problemu jest mobilny serwis WIBAKO, który dojedzie we wskazane miejsce i przeprowadzi nawet zaawansowane czynności naprawcze.

Na czym polega usługa?

Usługę mobilnego serwisu oferujemy już od 4 lat. Na początku skupialiśmy się na wyjazdach w celu wymiany podzespołów, takich jak pompy hydrauliczne i silniki spalinowe. Z czasem jednak zaczęło się pojawiać coraz więcej zapytań dotyczących bardziej kompleksowych usług serwisowych. Odpowiedzieliśmy na zapotrzebowanie rynku i rozszerzyliśmy naszą ofertę.

Oczywiście fundamentem mobilnego serwisu są doświadczeni mechanicy i diagności, którzy mają wysokie umiejętności w zakresie wykrywania i usuwania nawet poważnych usterek. Zespoły zostały dobrane w taki sposób, aby możliwe było przeprowadzanie napraw na miejscu, z gwarancją fachowości i profesjonalnego montażu/demontażu podzespołów. Stale inwestujemy także w rozwój kompetencji serwisantów.

Co oferujemy w ramach mobilnego serwisu?

Obecnie posiadamy trzy kompletnie wyposażone wozy serwisowe z osprzętem, które są przystosowane do obsługi różnego rodzaju zgłoszeń. Od zwykłych czynności serwisowych, jak wymiany płynów i filtrów, przez wymiany podzespołów, po naprawy na placu budowy.

Oferujemy usługę wyjazdowego montażu i demontażu pomp oraz silników hydraulicznych i spalinowych, serwis gwarancyjny zamontowanych przez nas podzespołów, weryfikację uszkodzeń maszyny, a także serwis kontrolny, czyli sprawdzenie stanu maszyny na miejscu.

Dlaczego warto?

Mobilny serwis WIBAKO powstał w jednym celu: zapewnienia właścicielom i użytkownikom maszyn znacznej oszczędności czasu i pieniędzy. Dzięki temu, że jesteśmy w stanie przeprowadzić gros czynności serwisowych nawet na placu budowy, nie ma konieczności organizowania kosztownego transportu maszyny do serwisu stacjonarnego.

Nasi eksperci gwarantują szybką wymianę podzespołów, która zawsze kończy się sprawdzeniem poprawności ich działania i ewentualną regulacją. Serwisanci kontrolują również stan płynów i filtrów, aby zagwarantować, że maszyna jest zdolna do dalszej pracy.

Korzystając z mobilnego serwisu WIBAKO przedsiębiorca ma pewność, że jego maszyną zajmują się fachowcy, a nie przypadkowi mechanicy, którym często brakuje wiedzy, umiejętności i sprzętu do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy.

Ponadto usługi wykonane w ramach mobilnego serwisu są objęte naszą gwarancją. Przedsiębiorca może spać spokojnie, bo wie, że w razie potrzeby zjawimy się na miejscu w możliwie najkrótszym czasie.

INNE USŁUGI

Nasza firma posiada w ofercie oryginalne  podzespoły i części uzyskane z demontażu maszyn budowlanych. Nasze części są doskonałą alternatywą dla nowych i drogich części zamiennych. Oferowane podzespoły dostępne są od ręki, dzięki czemu nie tracą Państwo czasu na poszukiwania, a maszyny mogą pracować bez nieplanowanych przestojów.


Między innymi wyremontowaliśmy

20172016201520142013
 • Pompa główna Doosan K3V112DT K1000698E
 • Pompa główna Doosan K5V140 K1006550B
 • Pompa główna Hitachi HPV118HW-25A
 • Pompa główna Hydromatic A4VO130/A4FO28/LCDS R909434373
 • Pompa główna Hydromatik A11VO130 LG1/10L-NZD12K83-S 249.25.35.07
 • Pompa główna Hydromatik A11VO130 LG1/10L-NZD12N00-S 248.25.33.33
 • Pompa główna Hydromatik A11VO145LRS/11R-NZG12N00-S R902064887
 • Pompa główna Hydromatik A11VO190LE2S2/11R-NZG12N00P-S R902108399
 • Pompa główna Hydromatik A8VO107LA1KH2/63R1-NZG05F014 R902101867
 • Pompa główna Hydromatik A8VO160LA1H2/60R1-NZG05K82 R902014002
 • Pompa główna Hydromatik A8VO80LG1DS/60R-NZG05K02 R909603685
 • Pompa główna Hydromatik A8VO80LR3H2/60R1-PZG05K30 271.22.10.34
 • Pompa główna Hydromatik AA11VO145LG2S/11R-NZGXXK80R-S
 • Pompa główna Kawasaki K3V112DT-1G4R-9C12-1 KRJ4573
 • Pompa główna Kawasaki K3V112DT-1XDR-9N24
 • Pompa główna Kawasaki K3V112DTP-1F9R-9Y14-HV
 • Pompa główna Kawasaki K3V112DTP-1M9R-9C79 +F/P 215/13686
 • Pompa główna Kawasaki K3V112DTP-1M9R-9CA9+F
 • Pompa główna Kawasaki K5V140DTP162R-9N0A
 • Pompa główna Kawasaki K5V200DPH-1BDR-9TAW-V
 • Pompa główna Kawasaki K5V200DPH1C5R-9S04
 • Pompa główna Liebherr LPVD125 9072110
 • Pompa główna Liebherr LPVD45
 • Pompa główna Linde BPV100L
 • Pompa główna Linde HPR100
 • Pompa główna Linde HPR130R
 • Pompa główna Linde HPR135-02R E1LP
 • Pompa główna Linde HPR75 R
 • Pompa główna O&K A8VO80LR3H2/60R1-PZG05K14 R909429249
 • Pompa główna Rexroth A8VO200LA1KH1/63R1-NSG05F00X-S R902060173
 • Pompa główna Toshiba PVC110110R1NS011-YP14R-YP14L
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar 284-5884
 • Pompa hydrauliczna Caterpillar 284-5885
 • Pompa hydrauliczna Hitachi HPK170BS RH40LG
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A10VO28 DR/52R-VSC12N00 15020179
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A10VO45DFLR/31R-PSC12N00 -SO681 R910989715
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A10VO60 DFR1/52L-VUC11N00 15079594
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A10VO60 DFR1/52R-VWC12K68 15020177
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A10VO63 EK2DS/53L-VUC11N00P 11197051
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A10VO71 FHD/31R-PSC12K02
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A10VO71DFLR/31R-PSC62N00-SO507
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A10VO74DFLR/31R-VSC12H00T -S1878 R902436775
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A10VO74DFLR/31R-VSC12N00 R910994749
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A11VO95LRD/10R-NZD12N00 R909613615
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A4V250DA2.0L1O1E1A-S R909418177
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A4V71DA2.0R1O1B1O R909433550
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A4VG71HD3DT1/32L-NZF02F041D
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A4VG90HD3DT1/32L-NZF02F041D R902122828
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A4VTG90EP2/32R-NLD10F011SGT-S R902066730
 • Pompa hydrauliczna Hydromatik A7VO160LRD/61L-NZB01 R909446330
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V112DT-1CER-9C32-1B
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V112DT-1XER-9N2A-2
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K3V63DTP-169R-9N2B-A
 • Pompa hydrauliczna Kawasaki K5V200DPH1DBR-ZS24-V
 • Pompa hydrauliczna Komatsu 708-2L-00065
 • Pompa hydrauliczna Liebherr LPVD100 9270041
 • Pompa hydrauliczna Parker F11-019-IB-C-CN-K-000 3703517
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO28ED72/52R-VSC12K68T-S1694 R902415267
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO28ED72/52R-VSC12N00P -S1948 R902449687
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO28ED72/52R-VSC12N00T-S1318 R902415120
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO45ED72/52R-VSC12K68P -S2381 R902449454
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A10VO74DFLR/31R-PSC12N00 R902419167
 • Pompa hydrauliczna Rexroth A11VO190EP2S/11R-NSD12K17H-ES R902136248
 • Pompa hydrauliczna Sauer Danfoss MPV046CBBBSBBAAGABHHDBAHHCNNN
 • Pompa hydrauliczna Uchida Hydromatik A8V172ESBR
 • Pompa hydrauliczna Volvo 11190766
 • Pompa jazdy Hydromatik A4VG28XX/30R
 • Pompa jazdy Hydromatik A4VG56DA1D2/32R-NAC02F025ST-S R902053702
 • Pompa jazdy Hydromatik A4VG56DA1D8/32R-NZC02F015SH-S R902055175
 • Pompa jazdy Hydromatik A4VG56DA1D8/32R-NZC02F025SH-S R902072793
 • Pompa jazdy Hydromatik A4VG56EP2D1/32L-NAC02F003D R902019879
 • Pompa jazdy Hydromatik A4VG71DA1D4/31R-NZF02F021D R909446956
 • Pompa jazdy Liebherr A4VG90EZ2/32+A4VG90EZ2/32 R902198389
 • Pompa jazdy Linde BPV35
 • Pompa jazdy Linde HPV75-02R
 • Pompa jazdy Rexroth A4VG40DA1D2/32R-NAC02F015S-S R909601629
 • Pompa jazdy Rexroth AA4VG56DA1D2/32R-NSCXXFXX5DC-S R902053715
 • Pompa jazdy Rexroth AA4VG56DA1D8/32R-NTC52F025DQ-S R902087400
 • Pompa jazdy Sauer 90R055 ZDD5C6417C6C95TFA
 • Pompa obrotu Hydromatik A11VO95LG1D/10L-NZD12N00-S R902010489
 • Pompa obrotu Hydromatik A4V40MS1.0R0O2O1O-S R909437929
 • Pompa pomocnicza Hydromatic A10VO28DFLR/30R-PSC12NOO-S0185
 • Przekładnia napędu betonogruszki ZF PLM-9 4108021100
 • Reduktor obrotu Caterpillar 152-7375
 • Rozdzielacz Komatsu 723-57-16100
 • Rozdzielacz jazdy Caterpillar 124-6916
 • Silnik hydrauliczny Caterpillar 123-8957
 • Silnik hydrauliczny Char-Lynn 119-1029-003
 • Silnik hydrauliczny Hydromatik A6VM107DA/60W-PZB020B
 • Silnik hydrauliczny Parker F11-010-SB-CS-K-000-000-0 3796560
 • Silnik hydrauliczny Parker F11-019-SB-CS-K-000-MVR-0 3787734
 • Silnik hydrauliczny Parker F12-030-MF-IV-D-000 3792684
 • Silnik hydrauliczny Parker V12-110-A-IH-0-000-0-0-110/026-F0H01I-200/000 3798631
 • Silnik hydrauliczny Parker V14-110-IVD-EOH3N-P400-N-00-11 3787834
 • Silnik hydrauliczny Rexroth A6VE55HZ3/63W-VZL020B R909605817
 • Silnik hydrauliczny Rexroth AA2FM63/61W-VTDXXX-S R902117913
 • Silnik hydrauliczny Sauer Danfoss M46MF
 • Silnik hydrauliczny Sauer Danfoss OMV315 151B3100
 • Silnik jazdy Hydromatik A6VM55/60
 • Silnik jazdy Hydromatik A6VM80DA2/63W-VABXX7CB-S R902042417
 • Silnik jazdy Hydromatik A6VM80HA1R1/63W-VZB017TA R902057485
 • Silnik jazdy JCB 51D110 20/208300
 • Silnik jazdy Liebherr FMV100
 • Silnik jazdy Linde BMR105
 • Silnik jazdy Linde BMV105
 • Silnik jazdy Linde BMV140
 • Silnik jazdy Linde HMR135-02
 • Silnik jazdy Linde HMV55
 • Silnik jazdy Rexroth A6VM140HAXT/63W-VZB380A-ESK R902075181
 • Silnik jazdy Sauer 51D080-1-AD2N T1D1 NNX1 NNN 020AANN-0029 80006223
 • Silnik jazdy Sauer 51D110 AD4NJ1K2CEH4NNN038AA181918
 • Silnik obrotu Caterpillar 152-7374-01
 • Silnik obrotu Caterpillar 165-9336
 • Silnik obrotu Caterpillar 165-9337
 • Silnik obrotu Kawasaki M2X120B-CHB-11A-12/235 116-3550
 • Silnik obrotu Komatsu 706-7G-01040
 • Silnik obrotu Komatsu 706-7K-01040
 • Silnik obrotu Liebherr FMF045 9075181
 • Silnik obrotu Shibaura MFC160-39D
 • Silnik spalinowy Caterpillar C4.4 354-7363
 • Silnik spalinowy Cummins QSB5.9
 • Silnik spalinowy Deutz BF4L1011F
 • Silnik spalinowy Deutz BF6L913
 • Silnik spalinowy Iveco F4GE9684E
 • Silnik spalinowy Liebherr D 914 TI
 • Silnik spalinowy Volvo D12D LAE3
 • Silnik spalinowy Volvo TD122
 • Silnik spalinowy Weichai WD10G22E23
 • Siłownik Liebherr R964 9307490
 • Siłownik hydrauliczny Liebherr R934 9956411