pl en de ru uk cs sk es

Części LIEBHERR

liebherr logo

Firma Liebherr, będąca jednym z wiodących producentów sprzętu budowlanego, została założona w 1949 roku przez Hansa Liebherra, późniejszego wynalazcę samojezdnego żurawia wieżowego
i pierwszej koparki hydraulicznej w Europie. Dla założyciela priorytetami w prowadzeniu przedsiębiorstwa były niezawodność i ciągłość. Firma skupiona początkowo na produkcji głównie żurawi i maszyn budowlanych, z czasem zaczęła sprzedawać AGD (chłodziarki oraz zamrażarki).

Co wyróżnia Liebherr?

Cechą wyróżniającą Liebherra od wielu innych przedsiębiorstw jest bez wątpienia struktura własnościowa firmy, która od początku istnienia należała do członków rodziny Liebherr. Dzięki temu firma jest nastawiona nie tylko na zadowolenie klientów i tym samym rosnące słupki sprzedaży, ale także na pielęgnowanie wieloletnich tradycji. Aktualnie na czele korporacji stoją potomkowie założyciela: rodzeństwo Willy i Isolde Liebherr. Jako najważniejsze wartości firmy wskazują oni uczciwość, zaufanie oraz budowanie trwałych relacji z klientami, a jedna z naczelnych zasad brzmi „o jutrze myślimy dzisiaj”. Liebherr jak przystało na firmę z niemieckim rodowodem jest powszechnie ceniony za jakość i niezawodność produktów, a firma kładzie ogromny nacisk na innowacyjność i ciągły rozwój.

Maszyny i części do maszyn Liebherr

Jedną z najsłynniejszych maszyn wyprodukowanych przez niemieckiego producenta jest zaprezentowana w 2004 roku w Monachium wywrotka T282B, będąca wówczas największym samochodem na świecie. W całej swojej historii Liebherr wprowadził do sprzedaży wiele produktów uznawanych za przełomowe na ówczesne czasy, jak choćby pierwszy żuraw terenowy (w 1997 roku) czy też największy na świecie samojezdny żuraw portowy LHM 800 (2015 rok).
Aktualna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w w zachodniej części Szwajcarii, w Bulle. Od 1985 roku produkty Liebherr dostępne są w Polsce, a w dwadzieścia lat później utworzona została w naszym kraju spółka dystrybucyjna i serwisowa. Aktualnie niemiecki gigant ma swoje oddziały w Warszawie, Gdański i Poznaniu, a siedziba firmy mieści się w Rudzie Śląskiej.

Szeroka oferta części Liebherr

W ofercie WIBAKO można znaleźć wiele części niemieckiej firmy, począwszy od siłowników przez kolumny obrotu i chłodnice, a kończąc na rozmaitych częściach silnikowych. Sprzedajemy również kompletne maszyny budowlane, a także oferujemy kompleksowe naprawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy dostęp do oryginalnych części Liebherr w atrakcyjnych cenach.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 33 870 42 00, a nasz doradca postara się pomóc! 

liebherr loader

KATALOG ONLINE

Poszukujesz części do LIEBHERR?
ZOBACZ KATALOG