Sklep | REXROTH Sklep | LIEBHERR
pl en de ru uk cs sk es

O firmie

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem części zamiennych do maszyn budowlanych. W ofercie posiadamy główne podzespoły takie, jak: silniki spalinowe, pompy hydrauliczne, silniki hydrauliczne, skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, siłowniki hydrauliczne. Posiadamy również szeroki asortyment części do tych podzespołów. W naszej ofercie można znaleźć zarówno części nowe, po regeneracji jak i używane, co pozwala nam dostosować się do potrzeb klienta.

Umożliwia nam to zaproponowanie kilku wariantów na dany podzespół. Posiadamy hamownię silników spalinowych, na której przeprowadzamy testy w warunkach pełnego obciążenia. Dysponujemy również stanowiskiem testowym hydrauliki siłowej, które daje nam możliwość przetestowania pomp i silników hydraulicznych.

Wykonujemy naprawy głównie:

  • Silników spalinowych przemysłowych
  • Pomp i silników hydraulicznych

Uruchomiliśmy serwis mobilny maszyn budowlanych. W ramach serwisu wykonujemy usługi związane z diagnostyką oraz montażem sprzedawanych przez nas podzespołów. Więcej informacji można znaleźć w zakładce serwis.

Nasze podzespoły pracują w maszynach na całym świecie. Organizujemy transport towarów drogą lądową, morską oraz lotniczą w zależności od potrzeb klienta. Nasi kontrahenci znajdują się nie tylko w Unii Europejskiej, ale również poza nią, m.in. w Australii, Brazylii, Meksyku, Egipcie, Nigerii, Stanach Zjednoczonych, Malezji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części i maszyn korzystając z wyszukiwarki produktów lub menu udostępnionego po lewej stronie.

Ważna informacja

Firma Wibako Sp. z o.o. NIP: 5521666508, Kojszówka 254, 34-231 Juszczyn, umożliwia dokonywanie zakupu towarów i usług tylko i wyłącznie dla klientów będących Przedsiębiorcami w rozumieniu art. 43 (1) kodeksu cywilnego działającymi pod własną firmą. Wibako Sp. z o.o. w Kojszówce nie prowadzi sprzedaży swoich towarów Konsumentom czyli osobom fizycznym nie będącymi Przedsiębiorcami w rozumieniu art. 22 (1) kodeksu cywilnego, wobec czego nie jest zobligowana i nie stosuje postanowień ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.


Nasze ogłoszenia znajdziesz na: