Sklep | REXROTH Sklep | LIEBHERR
pl en de ru cs es

O firmie

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem części zamiennych do maszyn budowlanych. W ofercie posiadamy główne podzespoły takie, jak: silniki spalinowe, pompy hydrauliczne, silniki hydrauliczne, skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, siłowniki hydrauliczne. Posiadamy również szeroki asortyment części do tych podzespołów. W naszej ofercie można znaleźć zarówno części nowe, po regeneracji jak i używane, co pozwala nam dostosować się do potrzeb klienta.

Umożliwia nam to zaproponowanie kilku wariantów na dany podzespół. Posiadamy hamownię silników spalinowych, na której przeprowadzamy testy w warunkach pełnego obciążenia. Dysponujemy również stanowiskiem testowym hydrauliki siłowej, które daje nam możliwość przetestowania pomp i silników hydraulicznych.

Wykonujemy naprawy głównie:

  • Silników spalinowych przemysłowych
  • Pomp i silników hydraulicznych

Uruchomiliśmy serwis mobilny maszyn budowlanych. W ramach serwisu wykonujemy usługi związane z diagnostyką oraz montażem sprzedawanych przez nas podzespołów. Więcej informacji można znaleźć w zakładce serwis.

Nasze podzespoły pracują w maszynach na całym świecie. Organizujemy transport towarów drogą lądową, morską oraz lotniczą w zależności od potrzeb klienta. Nasi kontrahenci znajdują się nie tylko w Unii Europejskiej, ale również poza nią, m.in. w Australii, Brazylii, Meksyku, Egipcie, Nigerii, Stanach Zjednoczonych, Malezji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części i maszyn korzystając z wyszukiwarki produktów lub menu udostępnionego po lewej stronie.

 


Nasze ogłoszenia znajdziesz na: