Sklep | REXROTH Sklep | LIEBHERR
pl en de ru cs es

Części do maszyn budowlanych

Części do maszyn budowlanych

W ofercie Wibako znaleźć można zarówno nowe, regenerowane, jak i używane części do maszyn budowlanych takich jak ładowarki, koparki, spycharki czy wozidła. Na asortyment Wibako składają się m.in. silniki diesla, silniki i pompy hydrauliczne, chłodnice, kabiny, nadwozia, podwozia gąsienicowe, wieńce, skrzynie biegów, elementy układów jezdnych czy siłowniki. W kategorii części zamiennych do maszyn budowlanych zaoferować możemy też osprzęt w postaci chwytaków, szczęk, młotów, pługów, łap, ramion, łyżek i lemieszy. Dzięki profesjonalnej hamowni silników spalinowych jesteśmy w stanie przetestować wszystkie jednostki napędowe w warunkach pełnego obciążenia. Warto zaznaczyć też, iż każda używana część do maszyn budowlanych w postaci pompy hydraulicznej czy silnika hydraulicznego może być sprawdzona na specjalistycznym stanowisku do testowania hydrauliki siłowej.

Dostępne w naszej starannie wyselekcjonowanej ofercie części zamienne do maszyn budowlanych cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, Europie Środkowej i Zachodniej. Potwierdzić to mogą dodatkowo liczne referencje naszych partnerów biznesowych, które udostępnione są w osobnej zakładce na naszej stronie.

Celem uzyskania szczegółowej wyceny zachęcamy do kontaktu z telefonicznego z naszym doradcą lub pozostawienia zapytania przy pomocy formularza kontaktowego na naszej stronie. Na nasz asortyment składają się podzespoły i elementy marek takich jak Atlas, Case, Cat, Deutz, Bosch, Mercedes, Daewoo, Doosan, Furukawa, Hitachi, Hyundai, Kobelco, Komtasu, Liebherr, O&K, Volvo, Zeppelin i wiele, wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom możemy zaoferować fachowe doradztwo w kwestii części zamiennych do maszyn budowlanych, co przydać się może szczególnie w przypadku trudności ze zlokalizowaniem odpowiedniego rozwiązania.