pl en de ru uk cs sk es

Części DOOSAN

doosan logo

Doosan to koreańska firma o uznanej renomie, specjalizująca się w produkcji sprzętu budowlanego, w tym głównie koparek, ładowarek kołowych, wywrotek przegubowych oraz części do maszyn. Od 2005 roku jest piątym największym producentem sprzętu budowlanego na świecie. Maszyny Doosan znajdują wielu nabywców przede wszystkim ze względu na ich wysoką produktywność, wytrzymałość i niezawodność.

Historia Grupy Doosan

Grupa Doosan powstała w 1896 roku, a obecnie jest wielonarodowym konglomeratem skupiającym się przede wszystkim na budownictwie, przemyśle wytwórczym oraz towarach konsumpcyjnych. Nazwa pochodzi z języka koreańskiego i jest połączeniem dwóch słów: „Doo” oznaczające jednostkę zboża oraz „San”, które oznacza górę. Wybierając taka nazwę twórcy firmy akcentowali ogromną wartość ciężkiej pracy wszystkich osób związanych z firmą, celem osiągnięcia wspólnie wspaniałych rzeczy (stad porównanie do góry). Aktualnie konglomerat zatrudnia niemal 40 000 pracowników w 38 państwach.

Bardzo ważnym wydarzeniem w historii firmy było przejęcie w 2007 roku amerykańskiego przedsiębiorstwa budowlanego Bobcat, liczącego się gracza rynku drobnego sprzętu budowlanego. Od tego wydarzenia rozpoczęła się intensywna międzynarodowa ekspansja koreańskiego potentata, a Doosan z upływem lat przejął wiele przedsiębiorstw m.in. w Chinach, Rumunii czy Niemczech. To właśnie w Chinach (oczywiście poza Koreą) koncentruje się główna działalność firmy, która traktuje Państwo Środka jako idealny przyczółek do szeroko zakrojonej ekspansji międzynarodowej.

Sposób funkcjonowania grupy określony jest przez kilka podstawowych zasad, które obligują wszystkich pracowników firmy do określonych zachowań, zarówno w stosunku do osób zatrudnionych, jak i również wszystkich klientów i kontrahentów. Do tych zasad zalicza się m.in. nastawienie na ludzi, uczciwość i przejrzystość, traktowanie klientów ze szczególnym poszanowaniem, nastawienie na innowacyjność i rozwój, odpowiedzialność społeczna, bezpieczeństwo i środowisko ale także odpowiednia dbałość o zysk.

Szeroka oferta części do maszyn Doosan

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą części Doosan,  zarówno nowych jak również używanych. W trosce o naszych Klientów stale powiększamy asortyment części do maszyn Doosan.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 33 870 42 00, a nasz doradca postara się pomóc! 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 33 870 42 00, a nasz doradca postara się pomóc! 

doosan excavator

KATALOG ONLINE

Poszukujesz części do DOOSAN?
ZOBACZ KATALOG