Sklep | REXROTH Sklep | LIEBHERR
pl en de ru cs es

Producenci

Producenci

Uznani w branży producenci części zamiennych

Posiadamy części zamienne do maszyn budowlanych najpopularniejszych marek. Wśród nich znajdują się m.in. Atlas, Daewoo, Hitachi, Hyundai, Volvo czy Zeppelin. Ich wyróżnikiem jest doskonały stosunek ceny do jakości. Dostarczane przez uznanych w branży producentów maszyny należą do najwydajniejszych, a zarazem najbardziej trwałych produktów na rynku. Jednak nawet najlepszy model będzie wymagać wymiany elementów. Dlatego warto zwrócić uwagę na nasze części zamienne do maszyn budowlanych, w tym:

  • alternatory,
  • płyty rozrządu,
  • pompy wtryskowe,
  • zestawy zaworów,
    zwolnice

i wiele innych. Pragniemy też podkreślić, że używane części do maszyn budowlanych cechują się znacznie korzystniejszą ceną. Przechodzą one kompleksową regenerację, dzięki czemu nadają się do dalszej długoletniej eksploatacji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby otrzymać pomoc w wyborze części do maszyn budowlanych. Nasza rozbudowana oferta z pewnością spełni wszelkie wymagania.

  

Volvo logo   hyundai logo   caterpillar logo   case logo
             
 komatsu logo    daewoo logo    liebherr logo    atlas logo
             
 hitachi logo    o&k logo    doosan logo    hanomag logo
             
zeppelin logo   kobelco logo   furukawa logo   zettelmeyer logo

  

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 33 870 42 00, a nasz doradca postara się pomóc!