pl en de ru uk cs sk es

Części FURUKAWA

furukawa_logo

Początki firmy Furukawa sięgają roku 1875 kiedy to założyciel Ichibei Furukawa rozpoczął prace w kopalni miedzi w Niigata i od samego początku ważną częścią działalności firmy było wspomaganie przemysłu wydobywczego. Firma została zbudowana w oparciu o 3 kluczowe pojęcia: harmonia, kreatywność oraz innowacyjność. Furukawa była prekursorem wśród japońskich firm w produkcji wiertnic mobilnych. Obecnie japoński gigant jest jednym z liderów branży wykopów tunelowych, a poza tym firma koncentruje swoje działania na wielu innych rynkach, m.in. energetycznym, elektronicznym i chemicznym. Dodatkowo Furukawa sprzedaje produkty związane z ochroną środowiska, wielopoziomowe wieże parkingowe oraz wiele innych. Spółka notowana jest na japońskiej giełdzie.

Furukawa – budownictwo, górnictwo i energetyka

Ważną częścią działalności firmy jest budownictwo, górnictwo i energetyka. Furukawa produkuje wysokiej jakości, m.in. ładowarki, koparki oraz wiertnice gąsienicowe, a w swoich maszynach i często wykorzystuje uznane japońskie rozwiązania i części do maszyn, jak choćby cieszące się dobrą renoma silniki Mitsubishi. Do wielu maszyn japońskiego producenta montowane są powszechnie cenione silniki Cummins. W roku 1971 rozpoczęła się produkcja ładowarek kołowych i rok ten zapisał się złotymi zgłoskami w historii firmy ze względu na dużą ilość sprzedanych tego typu maszyn budowlanych.

Szeroka oferta części Furukawa

Firma Wibako oferuje Państwu szereg części do maszyn budowlanych Furukawa. Siłowniki hydrauliczne, rozdzielacze, skrzynie biegów, stabilizatory, pompy hydrauliczne, kolumny obrotu, chłodnice, wentylatory, kabiny – wszystko to można u nas kupić w bardzo atrakcyjnych cenach, a nasi konsultanci służą radą i pomocą w doborze odpowiednich części Furukawa. Do obsługi Klientów przywiązujemy ogromna wagę i prowadzimy ją zgodnie z najwyższym standardami. Posiadamy wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników, którzy zapewniają profesjonalny serwis oraz utrzymanie maszyn w pełnej sprawności. Mamy do dyspozycji w pełni wyposażone samochody serwisowe, dzięki czemu możemy dokonać naprawy u Państwa na miejscu i tym samym mogą Państwo zaoszczędzić swój cenny czas.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 33 870 42 00, a nasz doradca postara się pomóc! 

furukawa-loader

KATALOG ONLINE

Poszukujesz części do FURUKAWA?
ZOBACZ KATALOG