Sklep | REXROTH Sklep | LIEBHERR
pl en de ru cs es

Sprzedaż maszyn budowlanych

SPRZEDAŻ MASZYN BUDOWLANYCH

W ofercie Wibako znaleźć można nie tylko części, komponenty i podzespoły do maszyn budowlanych, ale także i całe pojazdy. W stałym asortymencie posiadamy kilkanaście pojazdów w postaci koparek, ładowarek, spycharek i wozideł. Sprzedaż maszyn budowlanych używanych to jeden z elementów naszej działalności. Wśród dostępnych w naszej ofercie rozwiązań znaleźć można zarówno pojazdy kołowe, jak i też gąsienicowe. Dzięki doskonale wyposażonemu zapleczu technicznemu, świetnie wyszkolonej kadrze fachowców oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować w pełni sprawne maszyny budowalne. Sprzedaż maszyn budowlanych to nasza specjalność, co potwierdzić mogą liczne referencje naszych zadowolonych klientów (można je znaleźć w osobnej zakładce na naszej stronie).

Sprzedaż koparek gąsienicowych oraz kołowych to nie bez przyczyny jedna z naszych wielu specjalizacji. Dzięki własnej hamowni silników spalinowych oraz profesjonalnemu stanowisku do testowania hydrauliki siłowej jesteśmy w stanie dokładnie przebadać wszystkie maszyny budowlane. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek są one naprawiane w szybki i skuteczny sposób. Trzeba pamiętać, że Wibako nie tylko sprzedaje maszyny budowlane, ale także i części zamienne do nich (nowe, używane, regenerowane). Kompleksowe usługi serwisowe są dopełnieniem naszej oferty, która cieszy się ogromną popularnością.

Sprzedając maszyny budowlane, zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo istotny w kontekście eksploatacji jest dobry stan techniczny pojazdu. Dzięki specjalizującemu się w naprawach silników spalinowych i hydraulicznych serwisowi jesteśmy w stanie dostarczyć w pełni sprawne i gotowe do pracy pojazdy. Sprzedajemy koparki, spycharki, wozidła czy ładowarki znanych i renomowanych marek takich jak Atlas, Case, Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Volvo, Zeppelin, O&K, Fuchs, Furukawa i Zettelmeyer. Na tle konkurencji wyróżnia nas to, iż sprzedajemy używane maszyny budowalne o masie eksploatacyjnej powyżej 10 ton oraz wieku nieprzekraczającym 15 lat. Sprawdzone przez naszych doświadczonych fachowców oraz diagnostów pojazdy są w pełni sprawne i gotowe do czekającej ich pracy. Najbardziej wymagających klientów z pewnością ucieszy  za to możliwość dodatkowego zabezpieczenia w postaci kompleksowych usług naszego serwisu pogwarancyjnego.


×

ZADZWOŃ

Wyświetl cenę