Sklep | REXROTH Sklep | LIEBHERR
pl en de ru cs es

Skup maszyn budowlanych

Skup maszyn budowlanych

Skup maszyn budowlanych Wibako w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych przedsiębiorstw poszukuje jedynie maszyn o masie eksploatacyjnej powyżej 10 ton oraz wieku nieprzekraczającym 15 lat. Skup koparek, wozideł i ładowarek to doskonałe rozwiązanie dla firm, które są zainteresowane sprzedażą kompletnych, niekompletnych lub uszkodzonych maszyn budowlanych. Sprzedając stary sprzęt, można częściowo zamortyzować koszty zakupu nowych pojazdów, które ze względu na specjalistyczne przeznaczenie i specyfikę branży budowlanej są znacznie droższe od samochodów i ciężarówek. Celem nawiązania współpracy w tym zakresie zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi doświadczonymi doradcami lub przesłania na adres zakupy@wibako.pl zdjęć pojazdu, informacji o stanie technicznym oraz proponowanej ceny.

W naszym skupie maszyn budowlanych największym zainteresowaniem cieszyć się będą pojazdy marek takich jak Atlas, Case, Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Volvo, Zeppelin, O&K, Fuchs, Furukawa i Zettelmeyer. Skupując koparki, ładowarki i wozidła tych producentów, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny nawet w przypadku uszkodzonych lub niekompletnych maszyn. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny w tygodniu w godzinach od 7:00 do 16:00 albo pozostawienie zapytania za pośrednictwem dedykowanego formularza kontaktowego, który dostępny jest na naszej stronie przez całą dobę. Dzięki stabilnej pozycji jednego z branżowych liderów możemy pochwalić się licznymi referencjami, które mogą dodatkowo potwierdzić reprezentowany przez naszych fachowców ze skupu koparek i innych pojazdów profesjonalizm i wysoki poziom obsługi. Warto wspomnieć też, iż oferta naszego skupu maszyn budowlanych cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale także w krajach takich jak Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Hiszpania i Czechy.

 

 

skup maszyn

 

Zainteresowanych sprzedażą prosimy o kontakt telefoniczny +48 602 239 339 lub poprzez e-mail przesyłając zdjęcia danej maszyny wraz z ceną na adres: zakupy@wibako.pl